اخبار :: اخبار باشگاه

گومز به دنبال جام حذفی و لیگ قهرمانان

1626 شماره اطلاع نامه : گومز به دنبال جام حذفی و لیگ قهرمانان 1392/11/30 گومز به دنبال جام حذفی و لیگ قهرمانان اخبار باشگاه :: اخبار گومز به دنبال جام حذفی و لیگ قهرمانان
گومز به دنبال جام حذفی و لیگ قهرمانان

گومز به دنبال جام حذفی و لیگ قهرمانان

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا آمادگی خود برای درخشش در پیراهن فیورنتینا و سپس حضور در جام جهانی برزیل به همراه تیم ملی آلمان را اعلام کرده است. این مهاجم 28 ساله ابراز امیدواری کرده به همراه ویولا به قهرمانی در جام حذفی و رتبه سوم جدول رده بندی سری آ نیز دست پیدا کند.
 

پنج ماه دوری از میادین نیز باعث نشده تا سوپر ماریو انگیره ها و جاه طلبی های خود را از دست بدهد و در مورد اهداف خود در ادامه این فصل صحبت کرده است. گومز در مصاحبه با روزنامه آلمانی SportBild چنین گفته است:

"تصمیم من برای آمدن به فوتبال ایتالیا کاملا درست بود. من به فیورنتینا آمدم که به قدرت تیم اضافه کنم و هر کاری که می توانم برای این تیم انجام دهم ولی متاسفانه مصدوم شدم. سال گذشته فیورنتینا به رتبه سوم دست پیدا کرد و امسال سعی داریم که آن را ارتقا داده و راهی لیگ قهرمانان شویم. در کنار آن خواستار فتح جام حذفی نیز هستیم. تیم ملی؟ من بعد از کمک کردن به فیورنتینا، به حضور در جام جهانی فکر خواهم کرد. با این حال بازی کردن در جام جهانی نهایت آرزوی هر فوتبالیست است."

"در جام جهانی 201 نیز حضور داشتم با اینکه در پایان فصل قبل از آن بازی های زیادی را در بایرن انجام نداده بودم اما این بار امیدوارم با شرایطی متفاوت و در بهترین فرم راهی برزیل شوم. مربی به خوبی من را می شناسد و معمولا از بین میرو (کلوزه) و من یکی را برای ترکیب انتخاب می کند. لواندوفسکی؟ یک بازیکن در سطح جهانی که می تواند در هر تیمی در جهان بازی کند. ماندزوکیچ؟ ویژگی های متفاوتی نسبت به لواندوفسکی دارد اما او نیز واقعا قدرتمند است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :