اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه ؛ هنوز چیزی تمام نشده است

1629 شماره اطلاع نامه : رضایت مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه ؛ هنوز چیزی تمام نشده است 1392/12/02 رضایت مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه ؛ هنوز چیزی تمام نشده است اخبار باشگاه :: اخبار رضایت مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه ؛ هنوز چیزی تمام نشده است
رضایت مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه ؛ هنوز چیزی تمام نشده است

رضایت مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه ؛ هنوز چیزی تمام نشده است

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن ابراز رضایت خود از عملکرد بازیکنان و نتیجه به دست آمده در برابر تیم اسبیرگ، عنوان کرد هنوز چیزی تمام نشده و باید در دیدار برگشت نیز به پیروزی برسند.
 

شاگردان وینچنزو مونتلا در خانه اسبیرگ به یک پیروزی شیرین و ارزشمند دست پیدا کرده و در آستانه صعود به دیدار مرحله بعدی لیگ اروپا قرار گرفتند. این مربی جوان نیز معتقد است تیمش روش مناسبی را برای این بازی انتخاب کرده و از عملکرد بازیکنانش رضایت دارد:

"هر مربی به دنبال نتیجه از هر مسابقه می باشد و ما نیز آن را کسب کردیم. تیم با آرامش و تواضع زیادی بازی کرد و من به این روش بازی کردن علاقه دارم. در ابتدا کمی تحت فشار بودیم ولی بازی بسیار خوبی را در نیمه اول به نمایش گذاشتیم. در نیمه دوم نیز به آرامی به کار ادامه دادیم، تیم حریف هم موقعیت های خوبی داشت و ما هم تلاش زیادی برای گلزنی داشتیم. در مجموع از عملکرد تیم بسیار راضی هستم و باید بدانیم نمی توان همیشه 3-0 یا 4-0 بازی را برد. گومز؟ نیاز به بازی کردن دارد و باید به او فرصت دهیم. متری؟ او شایسته گلزنی بود و به او اعتماد به نفس خواهد داد."

"بازی برگشت؟ همیشه باید برای پیروز شدن بازی کرد. در برابر گراس هاپر نیز برتری خوبی داشتیم ولی تا آخرین دقایق تحت فشار قرار گرفتیم. آکوییلانی؟ پیشرفت زیادی داشته و امروز هم بهتر از هر زمان دیگری بازی کرد، من نیز همیشه به او اعتماد دارم. ایلیچیچ؟ بازی خوبی را انجام داد. پیدا کردن فرم ایده آل در زمانی که تداوم بازی ندارد، کار بسیار سختی است. متوس؟ خیلی قدرتمند است و در زمین هایی که کیفیت مناسبی ندارند، بسیار عالی بازی می کند. دیدار با یوونتوس؟ بازی بسیار جذابی خواهد بود. آنها هم مانند ما برتری خوبی دارند ولی هر دو تیم باید ابتدا در این مرحله به پیروزی برسند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :