اخبار :: اخبار باشگاه

پارما شبیه فیورنتیناست ؛ باید داوران را بیشتر بشناسیم

1633 شماره اطلاع نامه : پارما شبیه فیورنتیناست ؛ باید داوران را بیشتر بشناسیم 1392/12/04 پارما شبیه فیورنتیناست ؛ باید داوران را بیشتر بشناسیم اخبار باشگاه :: اخبار پارما شبیه فیورنتیناست ؛ باید داوران را بیشتر بشناسیم
پارما شبیه فیورنتیناست ؛ باید داوران را بیشتر بشناسیم

پارما شبیه فیورنتیناست ؛ باید داوران را بیشتر بشناسیم

وینچنزو مونتلا معتقد است سبک بازی تیم پارما شباهت زیادی به تیم فیورنتینا دارد و آنها به دیداری خطرناک در انیو تاردینی گام خواهند گذاشت. مونتلا در اظهار نظری جالب نیز عنوان کرده که تیم ها باید خودشان را با نوع قضاوت داوران وفق دهند.
 

دو تیم پارما و فیورنتینا در حالی دوشنبه شب در ورزشگاه انیو تاردینی به مصاف هم می روند که تیم میزبان به دنبال ادامه روند شکست ناپذیری خود و ویولا نیز به دنبال جبران شکست در برابر اینتر در دیدار هفته گذشته می باشد:

"پارما تیم قدرتمندی است که دوران بسیار خوب و موفقیت آمیزی را سپری می کند. آنها فوتبال خوبی ارائه کرده و امتیاز کسب می کنند که از این نظر به فیورنتینا شباهت زیادی دارند. بازی بسیار خطرناکی را در تاردینی خواهیم داشت، آنها سال گذشته نیز عالی کار کردند و با ثبات زیادی که دارند امسال هم به روند خوب خود در سری آ ادامه داده اند. با حضور آنتونیو کاسانو شرایط متفاوت می باشد و اگر در روز خوب خود باشد، به سختی می توان او را متوقف کرد. گل ثانیه آخر بازی رفت؟ شدیدا عصبانی شده بودیم ولی توانستیم با پیروزی در خانه دنیپرو جبران کنیم. البته آن بازی باعث شد که پس از آن در کنترل مسابقه و حفظ نتیجه عملکرد بهتری داشته باشیم."

"هداف تیم؟ ما در تمامی رقابت ها عالی کار کردیم و حتی شاید با توجه به مصدومان، عملکردی بهتر از توانایی خودمان نیز داشته ایم. به دنبال رتبه سوم هستیم و بابد به همین شیوه به راه خود ادامه دهیم و به تیم های بالاتر و پشت سر خود نیز توجه داشته باشیم. مصدومان؟ گونزالو، وارگاس و کوادرادو هر سه با تیم تمرین کردند ولی فردا در مورد آنها تصمیم گیری خواهم کرد. گومز؟ او نیاز به بازی کردن دارد تا بار دیگر فرم و اعتماد به نفس خود را به دست آورد. در حال حاضر در وضعیتی نیست که همیشه عادت به گلزنی داشت ولی همه ما باید به او فرصت بدهیم تا بار دیگر به شرایط خوب خود برسد."

"اشتباهات داوری؟ ما همه اینها را پذیرفته ایم هرچند که در بسیاری از مواقع باعث خشم و ناراحتی ما شده است اما همه چیز در مورد گذشته بوده و باید به آینده فکر کنیم. از نظر من ما باید متوجه شویم که هر داور چگونه عملکردی دارد و خودمان را با آن وفق دهیم. برخی داوران در مورد خطا ها به سرعت تصمیم گیری می کنند ولی برخی دیگر اجازه دنبال شدن بازی را می دهند. یک تیم باهوش و با ظرفیت باید خودش را با شیوه های داوری تطبیق دهد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :