اخبار :: اخبار باشگاه

بازیکنان باید صبر و آرامش بیشتری داشته باشند

1635 شماره اطلاع نامه : بازیکنان باید صبر و آرامش بیشتری داشته باشند 1392/12/06 بازیکنان باید صبر و آرامش بیشتری داشته باشند اخبار باشگاه :: اخبار بازیکنان باید صبر و آرامش بیشتری داشته باشند
بازیکنان باید صبر و آرامش بیشتری داشته باشند

بازیکنان باید صبر و آرامش بیشتری داشته باشند

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از دیدار پر برخورد و خشن در برابر پارما ضمن تمجید از تلاش تیمش برای جبران نتیجه با یک یار کمتر، از آنها به دلیل عصبانیت و از دست دادن کنترل خود انتقاد کرد.
 

دیدار شب گذشته دو تیم پارما و فیورنتینا در هفته بیست و پنجم سری آ در حالی با تساوی 2-2 به پایان رسید که بیش از هر چیز عصبانیت بازیکنان به چشم می آمد. البته با وجود اینکه عملکرد و تصمیمات داور این مسابقه تاثیر مستقیمی روی بهم ریختن فضای بازی داشت ولی مونتلا از بازیکنان خواسته در چنین شرایطی با صبر و آرامش بیشتری به کار ادامه دهند:

"با وجود برتری که در نیمه اول داشتیم نتوانستیم به گل دست پیدا کنیم و اخراج دو بازیکن نیز واقعا خجالت آور است. باید یاد بگیریم که کنترل بیشتری روی خودمان داشته باشیم و در صحنه هایی خاص عمکلردی مناسب داشته باشیم. ما در این میدان سخت و در حالی که یک بازیکن کمتر داشتیم باز هم عالی کار کرده و به گل تساوی دست پیدا کردیم. اشتباهات داوری؟ من فکر می کنم باید ارتباط کلامی بیشتری بین داور با بازیکنان برقرار شود. من همیشه به بازیکنان گفته ام که در چنین شرایطی چگونه خودشان را کنترل کنند اما شاید برخی بازیکنانی که از لیگ های دیگر آمده اند، هنوز در درک جو فوتبال ایتالیا دچار مشکل هستند."

"بازیکنان عصبانی بودند و البته این قابل درک است چرا که به نظر می رسد برخی تصمیمات علیه ما اتخاذ می شود ولی ما باید همکاری بیشتری با داوران داشته باشیم و این تصمیمات را بپذیریم. اگر ما صبر و آرامش بیشتری داشته باشیم، می توانیم پیشرفت کنیم. به نظر می رسد، من، بازیکنان و باشگاه فیورنتینا مزاحم داوران بوده و آنها را برای گرفتن چنین تصمیماتی تحریک می کنیم. والرو؟  او در صحنه آخر با بازیکن حریف درگیر شد ولی چیزی که من دیدم استحقاق کارت قرمز را نداشت."

"مشاجره با داور؟ من در پایان بازی به سمت داور رفتم و به او گفتم که باید در میانه میدان حضور داشته باشد تا بازیکنان دست بدهد ولی او به من گفت که داوران می توانند این کار را در تونل منتهی به رختکن نیز انجام دهند. به هر حال من انتظار داشتم جرواسونی در میانه میدان این کار را انجام دهد ولی شاید او نمی خواست مورد هجوم بازیکنان قرار بگیرد. در هر صورت من از عملکرد تیم در نیمه اول واقعا رضایت دارم ولی فکر می کنم با اتفاقات رخ داده در این بازی، نتیجه تساوی عادلانه بود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :