اخبار :: اخبار باشگاه

از این وضعیت خسته شده ایم ؛ مسئولین باید پاسخگو باشند

1637 شماره اطلاع نامه : از این وضعیت خسته شده ایم ؛ مسئولین باید پاسخگو باشند 1392/12/07 از این وضعیت خسته شده ایم ؛ مسئولین باید پاسخگو باشند اخبار باشگاه :: اخبار از این وضعیت خسته شده ایم ؛ مسئولین باید پاسخگو باشند
از این وضعیت خسته شده ایم ؛ مسئولین باید پاسخگو باشند

از این وضعیت خسته شده ایم ؛ مسئولین باید پاسخگو باشند

آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا در واکنشی شدید به اتفاقات رخ داده در بازی با پارما و محرومیت 4 جلسه ای بورخا والرو اعلام کرد که "فلورانس از این وضعیت خسته شده" و منتظر توضیح در مورد این اتفاقات می باشند.
 

روز گذشته اعلام شد که والرو به دلیل دریافت کارت قرمز مستقیم و با توجه به گزارش داور، به مدت 4 جلسه از همراهی تیمش محروم می باشد. این خبر با واکنش تقریبا عمومی رسانه های فوتبال ایتالیا روبرو شده و همه آنها از "غیر قابل توضیح" بودن و حتی "خنده دار" بودن این اتفاق صحبت کردند تا اینکه رییس باشگاه فیورنتینا نیز وارد عمل شده و در مصاحبه ای اسکای اسپورت، از صبر تمام شده مردم شهر فلورانس خبر داده است:

"به من گفته شد بورخا 4 جلسه محروم شده، بازیکنی که یک نماد و الگوی خوش رفتاری بوده و یکی از بهترین بازیکنانی است که ما تا به حال داشته ایم. اما آیا او شایسته این محرومیت است و چه چیزی باعث شد که چنین بازیکنی کنترل خودش را از دست بدهد؟ بهتر است کمی عمقی تر به این مسئله نگاه کنیم. در طول ماه های گذشته ما اتفاقات بسیار بدی را دیده ایم. در فصل گذشته لیگ قهرمانان را با اشتباهات داوری از دست دادیم و همه نیز آن را مشاهده کردند. اما دوباره آن اتفاقات در حال تکرار شدن می باشد. شهر فلورانس از این وضعیت خسته شده و ما نمی توانیم توضیحی برای آن داشته باشیم. سوال اینجاست، مگر فیورنتینا چکار کرده است؟ شاید کسی بتواند به ما توضیح دهد."

"ما تا پایان برای رسیدن به لیگ قهرمانان خواهیم جنگید اما اشتباهات داوری همیشه علیه ما بوده است. بورخا 4 جلسه محروم شده و چگونه می توان در چنین وضعیتی آرام بود. من واقعا از اتفاق رخ داده متاسفم ولی هیچ توضیحی برای آن ندارم. به این تیم افتخار می کنم که در زمین پارما و با 10 نفر موفق شد نتیجه را جبران کند. در مورد حکم صادر شده، فرجام خواهی کرده ایم، شاید بازیکن کار اشتباهی را انجام داده باشد ولی براسکی (رییس کمیته داوران) و دیگران باید در این مورد پاسخگو باشند چون در گذشته رفتار های به شدت بد تری را از بازیکنان دیگر دیده ایم که با محرومیت های کمتری روبرو شده اند."

صحبت های دلاواله در حالی مطرح شده که تیم فیورنتینا در طول نزدیک به 2 سال گذشته همواره از رابطه خوب با داوران و اصل بازی جوانمردانه حمایت کرده است. حتی پس از دیدار های قبلی هم که با متضرر شدن ویولا از امر داوری روبرو بوده، سران باشگاه از جمله وینچنزو گوئرینی بار ها از آرامش باشگاه در قبال این تصمیمات سخن گفته بودند ولی حالا صحبت های آندره آ دلاواله نشان می دهد صبر فلورانسی ها تمام شده و نمی خواهند برای دومین سال پیاپی، لیگ قهرمانان را به دلیل اشتباهات داوری از دست بدهند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :