اخبار :: اخبار باشگاه

انتقاد شدید والرو از داور "دروغگو"

1638 شماره اطلاع نامه : انتقاد شدید والرو از داور "دروغگو" 1392/12/08 انتقاد شدید والرو از داور "دروغگو" اخبار باشگاه :: اخبار انتقاد شدید والرو از داور "دروغگو"
انتقاد شدید والرو از داور "دروغگو"

انتقاد شدید والرو از داور "دروغگو"

بورخا والرو ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا نیز همانند رییس باشگاه آندره آ دلاواله، در واکنشی شدید به محرومیت 4 جلسه ای خود ضمن دروغ خواندن صحبت های جرواسونی، این موضوع را بی احترامی به شخصیت ورزشی خود دانسته است.
 

هافبک 28 ساله تیم فیورنتینا در مصاحبه ای مطبوعاتی پیش از دیدار با اسبیرگ، به تشریح هر آنچه که در دیدار مقابل پارما به وقوع پیوسته پرداخته و از وجهه خود دفاع کرده است:

"من می خواهم همه اتفاقات رخ داده در بازی با پارما برای من رخ داد را تعریف کنم. من از سیستم فوتبال ایتالیا نا امید شدم و این یک بی احترامی به من، به عنوان یک فرد و یک بازیکن فوتبال می باشد. من هیچ کاری انجام ندادم که مستحق اخراج شدن باشم و فقط دو بازیکنی که در حال درگیری با یکدیگر بودند را از هم جدا کردم. هرگز در زندگی ورزشی ام برخوردی با داوران نداشته ام و کاری علیه آنها انجام نداده ام. محرومیت 4 جلسه ای؟ دو، سه یا چهار جلسه فرقی ندارد چون به من بی احترامی شده است و تمام چیز هایی که جرواسونی (داور مسابقه) گزارش داده دروغ است. من باید به خاطر این موضوع به یک کودک 4 ساله جواب بدهم ولی واقعا هیچ چیزی برای گفتن به او ندارم."

"در دوران فوتبالم فقط یک بار به طور مستقیم اخراج شده بودم و دو هفته نیز محروم بودم. فکر می کنم اتفاقات بازی با پارما جای هیچ تردیدی را باقی نمی گذارد، شاید بتوانم کارت قرمز در آن بازی را قبول کنم ولی نمی توان چیزی که داور مسابقه گزارش داده است را قبول کرد. اگر می توانستم شخصا برای فرجام خواهی حکم صادر شده به شهر رم بروم، حتما این کار را انجام می دادم اما حالا باید منتظر بمانم و بر روی بازی فردا مقابل اسبیرگ تمرکز کنم. ما برای پیروزی به میدان می رویم و امیدوارم در پایان مسابقه جشن صعود را برپا کنیم. در برابر گراس هاپر نیز از برتری خوبی برخوردار بودیم ولی در بازی برگشت واقعا تحت فشار قرار گرفتیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :