اخبار :: اخبار باشگاه

یوونتوس سخت ترین رقیب ممکن است

1641 شماره اطلاع نامه : یوونتوس سخت ترین رقیب ممکن است 1392/12/09 یوونتوس سخت ترین رقیب ممکن است اخبار باشگاه :: اخبار یوونتوس سخت ترین رقیب ممکن است
یوونتوس سخت ترین رقیب ممکن است

یوونتوس سخت ترین رقیب ممکن است

وینچنزو مونتلا مربی فیورنتینا نگاه مثبتی به دیدار تیمش در برابر اسبیرگ داشته ولی معتقد است دیدار با یوونتوس سخت ترین قرعه ممکن برای آنها می باشد.
 

شب گذشته تیم فیورنتینا در خانه به تساوی 1-1 در برابر رقیب دانمارکی خود دست پیدا کرد ولی به لطف پیروزی در بازی رفت، راهی مرحله بعدی لیگ اروپا شد. وینچنزو مونتلا پس از این بازی صحبت های زیر را مطرح کرده است:

"خیلی مهم بود که به بازیکنانی که کمتر فرصت بازی کردن داشتند، میدان بدهیم تا ثابت لازم را بدست بیاورند. ما نیمه اول را به طور کامل کنترل کردیم ولی با ضرب آهنگ بسیار پایین، در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم سرعت بیشتری به بازی دادیم و به گل نیز رسیدیم. تنها نکته منفی گلی بود که در آخرین دقیقه دریافت کردیم و همیشه موقعی که فرصت های زیادی دارید و بازی را نمی برید حسرت خواهید خورد. گومز؟ او هنوز در شرایطی نیست که بتواند 90 دقیقه بازی کند ولی به دلیل سرعت پایین بازی فکر کردم که بتواند از عهده آن بربیاید."

"ضمن اینکه امیدوار بودم با حضورش در میدان بتواند گلزنی کند، که این اتفاق نیز رخ داد ولی گل او به اشتباه مردود اعلام شد. در این بازی واکنش خوبی از تیم نسبت به اتفاقات گذشته دیدم و با سبک فوتبالی که ما بازی می کنیم نیاز داریم که همه بازیکنان را در شرایطی بازی کردن هر سه روز یکبار قرار دهیم. حالا با بازگشت تمامی بازیکنان می توانیم بیشتر و موثر تر از سیستم چرخشی استفاده کنیم. دیدار با یوونتوس؟ مطمئنا یوونتوس قوی ترین فوتبال ایتالیاست. برای ما دیدار بسیار و سختی می باشد و اگر دست من بود، یوونتوس آخرین تیمی بود که برای رویارویی انتخاب می کردم."
 

نظر و نقد های کاربران
878باتيگل
1392/12/10 - 09:03

الان داشتم تو سايت رسمي تيم فيورنتينا تقويم بازيها رو نگاه ميكردم
9 مارس با يوونتوس تو سري آ بازي داريم 13 مارس با يوونتوس تو ليگ اروپا بازي داريم كه هر دو بازي رو مهمانيم
16 مارس با كيه وو تو سري آ بازي داريم 20 مارس با يوونتوس تو ليگ اروپا بازي داريم كه هر دوبازي رو ميزبانيم
23 مارس هم با ناپولي تو سري آ بازي داريم كه مهمان هستيم
تو 2 هفته 5 تا بازي داريم كه 3 تاش با يوونتوسه بازي از اين سخت تر باسه فيورنتينا تقريبا غير ممكنه كه بتونيم باسه فيورنتيا پيش بيني كنيم اميدوارم تو هر 5 تا بازي موفق باشه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :