اخبار :: اخبار باشگاه

اعتراض هواداران ویولا در بازی مقابل لازیو ؛ سکو های خالی در 10 دقیقه ابتدایی

1642 شماره اطلاع نامه : اعتراض هواداران ویولا در بازی مقابل لازیو ؛ سکو های خالی در 10 دقیقه ابتدایی 1392/12/10 اعتراض هواداران ویولا در بازی مقابل لازیو ؛ سکو های خالی در 10 دقیقه ابتدایی اخبار باشگاه :: اخبار اعتراض هواداران ویولا در بازی مقابل لازیو ؛ سکو های خالی در 10 دقیقه ابتدایی
اعتراض هواداران ویولا در بازی مقابل لازیو ؛ سکو های خالی در 10 دقیقه ابتدایی

اعتراض هواداران ویولا در بازی مقابل لازیو ؛ سکو های خالی در 10 دقیقه ابتدایی

هواداران تیم فیورنتینا با انتشار بیانیه ای مدعی شدند در 10 دقیقه اول دیدار با لازیو در هفته بیست و ششم سری آ، سکو های ورزشگاه آرتمیو فرانکی را خالی خواهند گذاشت تا اعتراض خود را نسبت به اشتباهات داوری پیاپی در هفته های گذشته علیه ویولا و همچنین محرومیت سنگین والرو اعلام کنند.
 

در طول چند هفته گذشته تیم فیورنتینا در دیدار های خود با جنوا، اینتر و پارما از اشتباهات داوری متضرر شده که حاصل آن دو تساوی و یک شکست بوده است. اما اوج اعتراضات به داوری زمانی رخ داد که در دیدار هفته گذشته در برابر پارما، جرواسونی داور مسابقه در تصمیمی عجیب بورخا والرو را از زمین اخراج کرده و این بازیکن سپس در تصمیمی عجیب تر و خنده دار تر، 4 جلسه از همراهی ویولا محروم شد.

بدین ترتیب هواداران باشگاه فیورنتینا ضمن انتشار یک بیانیه اعتراض آمیز، قصد دارند در ابتدای دیدار با لازیو از صندلی های خود خارج شده و پس از 10 دقیقه بار دیگر به جای خود بازگشته و تیم محبوبشان را تشویق کنند:

"دیگر کافیست. فیورنتینا از قبول اشتباهات تغییر ناپذیر داوران خسته شده و کاسه صبر ما نیز لبریز شده است. هر کسی که فیورنتینا را جزیی از زندگی خود می داند باید در این حرکت شرکت کند. ما همه تماشاگران را به ترک صندلی های خود در 10 دقیقه ابتدایی دیدار با لازیو دعوت می کنیم. امیدواریم همه از نارضایتی و بی اعتمادی ما به این نحوه مدیریت در فوتبال ایتالیا مطلع شوند. پس از 10 دقیقه همه ما به جایمان بازگشته و تیم خودمان را تشویق خواهیم کرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :