اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 0-1 لازیو ؛ شکست غیر منتظره در فلورانس

1644 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 0-1 لازیو ؛ شکست غیر منتظره در فلورانس 1392/12/11 فیورنتینا 0-1 لازیو ؛ شکست غیر منتظره در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 0-1 لازیو ؛ شکست غیر منتظره در فلورانس
فیورنتینا 0-1 لازیو ؛ شکست غیر منتظره در فلورانس

فیورنتینا 0-1 لازیو ؛ شکست غیر منتظره در فلورانس

فیورنتینا 0-1 لازیو

گل:
لوریک سانا (5)


تک گل زود هنگام لوریک سانا باعث شد تیم لازیو به یک پیروزی غیر منتظره در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس دست پیدا کرده و فیورنتینا را در فاصله 7 امتیازی از رتبه سوم جدول رده بندی سری آ قرار دهد.
 

تیم فیورنتینا در حالی در این بازی خانگی تن به شکست داد که با وجود در اختیار داشتن توپ و به میدان به میزان زمانی نزدیک به 2 برابر نسبت به حریف خود، نتوانست موقعیت های زیاد گلزنی خلق کند. تیم تحت هدایت آقای روسو که در غیاب مونتلا به دلیل محرومیت، وظیفه مربیگری تیم از کنار زمین را به عهده داشت با ترکیبی مطابق پیش بینی ها وارد میدان شده و تومویچ به همراه آمبروزینی، در غیاب دیاکیته، پیزارو و والرو فرصت بازی پیدا کرده بودند. متری نیز بار دیگر در ترکیب قرار گرفت تا گومز و اندرسون باز هم از روی نیمکت کار را شروع کنند. در سمت مقابل نیز ادی رجا در غیاب دیاس، کلوزه و پوستیگا به مهاجم جوان خود برایان پره آ میدان داده بود.

نیمه اول با تک گل زیبای لوریک سانا به سود تیم میهمان به پایان رسید. این گل نیز مانند بسیاری از گل های دیگر دریافتی ویولا در بازی های اخیر، روی اولین حمله تیم حریف بدست آمده و این بازیکن موفق شد روی یک کرنر و با یک ضربه زیبا خیلی زود دروازه نتو را باز کند. پس از این گل کاندروا نیز یک بار نتو را آزمایش کرد و سپس بازی به طور کامل در مالکیت ویولا قرار گرفت. اما این برتری  محسوس بنفش پوشان نیز نتوانست منجر به فرو ریختن دروازه مارکتی شود و تنها موقعیت جدی ضربه سر گونزالو بود که از بالای دروازه با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت. در آخرین لحظات نیمه اول نیز بازیکنان تیم لازیو یک بار تیر دروازه تیم میزبان را به لرزه در آوردند تا در نهایت بازی در 45 دقیقه اول با همان تک گل به پایان برسد.

در نیمه دوم تیم لازیو بازی را بهتر آغاز کرد ولی با ورود گومز و اندرسون به جای خواکین و آمبروزینی بازی بار دیگر در اختیار بنفش پوشان قرار گرفت. با این حال همچنان تیم در حال هجوم فیورنتینا در ایجاد موقعیت گلزنی ضعیف نشان می داد و ورود رافال ولسکی به جای متری که بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت هم نتوانست مانع شکست ویولا در این مسابقه شود. در نیمه دوم نتو و مارکتی فقط یک بار مجبور به عکس العمل شدند و فیورنتینا موقعیت های کم تعداد دیگری نیز داشت که ضربات بازیکنان راهی به دروازه پیدا نکرد تا شکستی دیگر در فلورانس برای این تیم رقم بخورد.

در این بازی دو برخورد درون محوطه جریمه لازیو ایجاد شد که در اولی داور به درستی آمبروزینی را با کارت زرد جریمه کرد ولی در صحنه دوم که در دقایق پایانی رخ داد، وضعیت کمی مشکوک به نظر می رسید. به هر شکل تیم فیورنتینا برای سومین دیدار پیاپی نیز در کسب پیروزی ناکام ماند تا با توجه به تساوی ناپولی در برابر لیورنو، فاصله امتیازی دو تیم به 7 برسد. دیدار بعدی فیورنتینا در خانه یوونتوس صدر نشین می باشد که اولین بازی از 3 دیدار دو تیم در فاصله دو هفته خواهد بود. در این مسابقه حساس آندره آ پیرلو و نناد تومویچ به دلیل محرومیت حضور نخواهند داشت.

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار:

نتو (6) – تومویچ (5.5) – گونزالو (5.5) – ساویچ (6) – پاسکوال (5.5) – آکوییلانی (6) – آمبروزینی (5.5) – ماتی (7) – کوادرادو (6) – خواکین (5.5) – متری (5) / گومز (5.5) – اندرسون (6) – ولسکی (6.5) / مونتلا و روسو (5.5)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :