اخبار :: اخبار باشگاه

برنامه بازی های ملی پوشان فیورنتینا

1645 شماره اطلاع نامه : برنامه بازی های ملی پوشان فیورنتینا 1392/12/14 برنامه بازی های ملی پوشان فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار برنامه بازی های ملی پوشان فیورنتینا
برنامه بازی های ملی پوشان فیورنتینا

برنامه بازی های ملی پوشان فیورنتینا

7 بازیکن تیم فیورنتینا به اردوی تیم های ملی خود دعوت شده و به احتمال زیاد امروز برای تیم کشور خود بازی خواهند کرد. البته از این تعداد فقط 1 نفر در یک بازی رسمی حضور خواهد داشت و سایرین دیدار های دوستانه را تجربه می کنند.
 

در حالی که هیچ بازیکنی از فیورنتینا توسط چزاره پراندلی به اردوی تیم ملی ایتالیا دعوت نشده اما دیگران ستارگان تیم با نام های کوادرادو، ایلیچیچ، ماتی، ساویچ، تومویچ، باکیچ و ولسکی فرصت مجدد حضور در تیم های ملی خود را پیدا کرده اند. آکوییلانی، پاسکوال و روسی بازیکنان ویولا بودند که پیش از این برای تیم ملی ایتالیا دعوت می شدند ولی برای بازی مقابل اسپانیا، غیر از روسی که مصدوم می باشد، دو نفر دیگر نیز نتوانسته اند نظر پراندلی را جلب کنند.
 
البته از ماریو گومز، دیوید پیزارو، فاکوندو رونکالیا، خوان وارگاس، اندرسون و آنته ربیچ نیز بنا به دلایل مختلف از جمله مصدومیت یا عدم آمادگی و صلاحدید کادر فنی تیم های ملی، بر خلاف گذشته دعوت به عمل نیامده است. گونزالو رودریگز و بورخا والرو هم دیگر بازیکنانی هستند که همچون گذشته در کمال تعجب به تیم های ملی آرژانتین و اسپانیا دعوت نشده اند. برنامه بازی های ملی پوشان ویولا بدین ترتیب است:
 
مارکو باکیچ (زیر 21 سال مونته نگرو) مقابل ایرلند در دوبلین

رافال ولسکی (زیر 21 سال لهستان) مقابل لیتوانی در کراکو

یوزیپ ایلیچیچ (اسلوونی) مقابل الجزایر در بلیدا

استفان ساویچ (مونته نگرو) مقابل غنا در پودگوریکا

خوان کوادرادو (کلمبیا) مقابل تونس در بارسلونا

نناد تومویچ (صربستان) مقابل ایرلند در دوبلین

ماتی فرناندز (شیلی) مقابل آلمان در اشتوتگارت
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :