اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

خرید نیکولاس مینوتلا ستاره آرژانتینی برای تیم جوانان ؛ معاوضه کوادرادو و آلوز؟

1647 شماره اطلاع نامه : خرید نیکولاس مینوتلا ستاره آرژانتینی برای تیم جوانان ؛ معاوضه کوادرادو و آلوز؟ 1392/12/15 خرید نیکولاس مینوتلا ستاره آرژانتینی برای تیم جوانان ؛ معاوضه کوادرادو و آلوز؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار خرید نیکولاس مینوتلا ستاره آرژانتینی برای تیم جوانان ؛ معاوضه کوادرادو و آلوز؟
خرید نیکولاس مینوتلا ستاره آرژانتینی برای تیم جوانان ؛ معاوضه کوادرادو و آلوز؟

خرید نیکولاس مینوتلا ستاره آرژانتینی برای تیم جوانان ؛ معاوضه کوادرادو و آلوز؟

بر اساس گزارش های رسیده از ایتالیا، باشگاه فیورنتینا یک بازیکن جوان آرژانتینی به نام نیکولاس مینوتلا را به خدمت گرفته است. البته این ستاره 18 ساله تا تابستان و رسمی شدن قرارداد با ویولا می تواند با تیم جوانان به تمرین بپردازد.
 

جانلوکا دی مارزو از مفسران فوتبالی ایتالیا روز گذشته در مطلبی عنوان کرد که تیم فیورنتینا در رقابت برای خرید نیکولاس مینوتلا بازیکن جوان آرژانتینی به پیروزی رسیده و این بازیکن را در اختیار گرفته است. مالکیت این بازیکن که سابقه بازی در تیم های آل بویز و بوکا آرژانتین و گرمیو برزیل را در کارنامه دارد، در اختیار یک تیم انگلیسی می باشد و حالا با تیم جوانان ویولا تمرین می کند تا در تابستان بتواند به طور رسمی عضوی از فیورنتینا شود. این وینگر چپ پا در سبکی شبیه به آنخل دی ماریا و اریک لاملا بازی می کند.

خبر دیگر اینکه موندو دپورتیوو در گزارشی مدعی شده که برخی از نمایندگان باشگاه بارسلونا با حضور در ورزشگاه، دیدار دوستانه بین تیم های کلمبیا و تونس را مشاهده کرده و عملکرد خوان کوادرادو را زیر نظر گرفته اند. البته این روزنامه اسپانیایی از دنی آلوز مدافع راست برزیلی بارسا به عنوان کلید این تیم برای رسیدن به کوادرادو یاد کرده است. گفته می شود آلوز باتجربه که همیشه مورد تمجید مونتلا قرار گرفته می تواند در پایان فصل از بارسا جدا شود و در صورتی که فیورنتینا با صعود به لیگ قهرمانان، مبلغ لازم برای پرداخت دستمزد این بازیکن را بدست آورد، حضور وی در فلورانس دور از ذهن نخواهد بود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :