اخبار :: اخبار باشگاه

کوادرادو به دنبال اولین جام با فیورنتینا

1652 شماره اطلاع نامه : کوادرادو به دنبال اولین جام با فیورنتینا 1392/12/20 کوادرادو به دنبال اولین جام با فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار کوادرادو به دنبال اولین جام با فیورنتینا
کوادرادو به دنبال اولین جام با فیورنتینا

کوادرادو به دنبال اولین جام با فیورنتینا

خوان کوادرادو ستاره کلمبیایی تیم فیورنتینا معتقد است در صورتی که روسی و گومز در تمام طول فصل در ترکیب فیورنتینا کنار هم قرار می گرفتند، این تیم جایگاه بسیار بهتری در رقابت های این فصل سری آ داشت. این بازیکن خوش تکنیک از باشگاه نیز برای سرمایه گذاری روی او تشکر کرده است.
 

روزنامه گوئرین اسپورتیوو در مصاحبه ای طولانی و مفصل با خوان کوادرادو در مورد مسائل زیادی از جمله از دست رفتن جام باشگاه های اروپا در دقایق پایانی فصل پیش و رقابت های جام جهانی با این بازیکن به صحبت پرداخته که به اختصار به برخی نظرات این بازیکن در مورد چند موضوع اشاره خواهیم کرد:

"آینده ورزشی؟ تنها قطعیتی که وجود دارد این است که من و خانواده ام از حضور در فلورانس بسیار راضی و خوشحال هستیم و از اینکه این باشگاه قصد سرمایه گذاری روی من را دارد واقعا خوشحالم. مونتلا؟ رابطه بسیار خوبی با مونتلا دارم و در تمرینات همیشه از من می خواهد که در مقابل دروازه تعیین کننده تر عمل کنم. همچنین در کار های دفاعی هم تمرین سختی را انجام می دهم و مونتلا درست می گوید، من باید بهتر دفاع کردن را یاد بگیرم."

"کسب جام با فیورنتینا؟ واقعا کار سختی است ولی خیلی خوشحال می شوم اگر بتوانم اولین جام دوران ورزشی خودم را با پیراهن فیورنتینا کسب کنم. روسی و گومز؟ هر دو فوق العاده اند و ما کمبود روسی را احساس می کنیم. در صورتی که می توانستیم هر دوی آنها را در اختیار داشته باشیم، در مکانی بسیار بالاتر در جدول قرار می گرفتیم. بورخا؟ او یک نابغه فوتبالی است. خواکین؟ وقتی که به فلورانس آمد واقعا نگران از دست دادن موقعیتم در تیم شدم به همین دلیل به سختی تلاش و تمرین کردم تا هرگز جایگاهم را از دست ندهم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :