اخبار :: اخبار باشگاه

برنامه ویژه ای برای این دیدار داشتیم ؛ گومز فوق العاده بود

1655 شماره اطلاع نامه : برنامه ویژه ای برای این دیدار داشتیم ؛ گومز فوق العاده بود 1392/12/23 برنامه ویژه ای برای این دیدار داشتیم ؛ گومز فوق العاده بود اخبار باشگاه :: اخبار برنامه ویژه ای برای این دیدار داشتیم ؛ گومز فوق العاده بود
برنامه ویژه ای برای این دیدار داشتیم ؛ گومز فوق العاده بود

برنامه ویژه ای برای این دیدار داشتیم ؛ گومز فوق العاده بود

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از تساوی ارزشمند در برابر یوونتوس در بازی رفت رقابت های لیگ اروپا عنوان کرد عملکرد شاگردانش در این مسابقه را پسندیده و ماریو گومز در بهترین دیدار ممکن به مسیر گلزنی بازگشته است.
 

تیم فیورنتینا با تساوی 1-1 در برابر یوونتوس با دست پر به فلورانس بازگشت و مونتلا به تمجید از بازیکنانش پرداخته است. این مربی جوان پس از این دیدار صحبت های زیر را مطرح کرده است:

"ما برای اینکه تحت فشار قرار نگیریم باید صاحب توپ باشیم و مقابل تیمی مثل یوونتوس این کار ضرورت بیشتری پیدا می کند چون آنها قدرتمند تر و فیزیکی تر از ما می باشند پس مجبور بودیم بازی را در بین خطوط حفظ کنیم. با وجود شروع سختی که داشتیم و یوونتوس مدافعین کناری ما را مجبور به عقب ماندن کرده بود، نکات مثبت زیادی در این بازی وجود داشت. من نیمه اول را بیشتر پسندیدم چون فیورنتینا همواره در زمین حریف حضور داشت و موقعیت های یوونتوس هم فقط روی ضربات ایستگاهی حاصل می شد."

"ما همیشه سعی می کنیم ابتکار عمل را به دست بگیریم و من دیدم که بازیکنان تیم من از فوتبالشان لذت می بردند. گومز؟ کنترل اول او واقعا فوق العاده بود، همچنین توان بدنی و تجربه ای که از خود نشان داد، همگی باعث شدند تا یک گل در کلاس جهانی را ببینیم. فکر می کنم او نمی توانست بازی بهتری را برای شروع مجدد گلزنی های خود آغاز کند. تغییرات تیمی؟ یک مربی باید استراتژی مشخصی برای هر بازی داشته باشد که برخی از آنها جواب می دهد و برخی دیگر خیر. در مقابل یوونتوس شما مجبورید چندین روش را داشته باشید چون آنها نیز گزینه ها و کار های زیادی را در نظر دارند."

"در ابتدا سعی کردیم بازی را باز کرده و از ایجاد حرکات آنها از میانه زمین جلوگیری کنیم. سپس خیلی آرام جریان کار را از آنها گرفتیم که من این سبک فوتبال را خیلی دوست دارم. کوادرادو؟ من نمی دانم او چند بازی برای ما انجام داده ولی او هم می تواند گاهی اوقات روی نیمکت بنشیند. من یک تصمیم تاکتیکی گرفتم، ما به بازیکنانی نیاز داشتیم که بیشتر با ذهن و منطق خود بازی کنند ولی قدرت کوادرادو بیشتر در مسائل غیر منطقی است! بازی برگشت؟ ما یک برتری خفیف نسبت به یوونتوس داریم ولی این به معنی شانس بیشتر ما برای صعود نیست."
 

نظر و نقد های کاربران
885مهمان
1392/12/23 - 18:05

قربونتتتتتت مونتلا واقعا گل گومز حرفه اى بودششششش

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :