اخبار :: اخبار باشگاه

گل های بیشتری را برای ویولا به ثمر خواهم رساند

1656 شماره اطلاع نامه : گل های بیشتری را برای ویولا به ثمر خواهم رساند 1392/12/23 گل های بیشتری را برای ویولا به ثمر خواهم رساند اخبار باشگاه :: اخبار گل های بیشتری را برای ویولا به ثمر خواهم رساند
گل های بیشتری را برای ویولا به ثمر خواهم رساند

گل های بیشتری را برای ویولا به ثمر خواهم رساند

ماریو گومز ستاره گلزن تیم فیورنتینا پس از گشودن دروازه جیجی بوفون، ابراز امیدواری کرد خیلی زود به فرم اصلی خود بازگشته و گل های بیشتری را برای ویولا به ثمر برساند. بورخا والرو کاپیتان فیورنتینا نیز معتقد است نمایشی خارق العاده در این مسابقه ارائه کرده اند.
 

بازیکنان تیم فیورنتینا پس از کسب تساوی ارزشمند مقابل یوونتوس در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ اروپا مصاحبه های کوتاهی را انجام داده اند که به اختصار به آنها اشاره خواهیم کرد.

ماریو گومز: "گل بسیار مهمی را به ثمر رساندم و از این بابت واقعا خوشحالم. بازی کردن در تورین و مقابل چنین تیم قدرتمندی کار راحتی نیست. حالا باید به جلو نگاه کرده و به مسیر خود ادامه دهیم و می دانم که این جام چقدر برای تیم و باشگاه ارزش دارد. پس از 5 ماه مصدومیت گلزنی کار ساده ای نیست و نمی توان در هر بازی یک گل به ثمر رساند ولی وقتی که به فرم اصلی خود بازگردم گل های من نیز همانند گذشته خواهند آمد، چون همیشه این کار را انجام داده ام. پیدا کردن شرایط مناسب چیز مهمی است و بازی هایی که انجام می دهم برای بازگشت قدرت به پاهای من کمک خواهند کرد.

بورخا والرو: "با توجه به گل زود هنگامی که دریافت کردیم، نمایشی که ارائه کردیم خارق العاده بود. ما فوتبال خودمان را با توپ بازی کرده و در پایان نیز به گلی رسیدیم که در بازی برگشت برایمان بسیار ارزشمند خواهد بود. در ابتدا در کار های دفاعی عملکرد خوبی نداشتیم و یوونتوس به گل رسید ولی پس از آن ما با جرات و شجاعت زیاد توپ را در اختیار گرفته و در این ورزشگاه سخت بازی را کنترل کردیم. تساوی چیزی را تغییر نمی دهد و ما باید همین نمایش را برای پیروزی در بازی برگشت نیز انجام دهیم. گومز؟ آن گل بیش از همه برای خود گومز مهم بود چرا که برای مدت زیادی گلزنی نکرده بود و این گل به او اعتماد به نفس خواهد داد."

یوزیپ ایلیچیچ: "ما به خوبی از قدرت یوونتوس مطلع هستیم و سعی کردیم همواره تمرکز داشته باشیم. روی گل گومز بهتر از من کار کرد چون گلزنی در چنین وضعیتی کار راحتی نیست. تساوی چیزی را تغییر نمی دهد و هفته آینده نیز باید نمایشی مانند همین بازی ارائه کنیم. من امیدوارم ورزشگاهی پر از تماشاگر را برای آن مسابقه ببینیم."

نوربرتو نتو: "از شخصیتی که تیم از خود نشان داد راضی هستیم و پس از گل سردی که در ابتدای بازی دریافت کردیم، هرگز اعتقاد خود را از دست ندادیم. عملکرد شخصی و جام جهانی؟ من می دانستم که می توانم بهترین نمایش های خودم را ارائه کنم اما رفتن به جام جهانی خیلی سخت است. البته من به این موضوع امیدوارم و اگر دعوت شوم کاملا برای آن آماده ام."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :