اخبار :: اخبار باشگاه

فردا پیروزی می خواهیم ؛ به حمایت هواداران نیاز داریم

1658 شماره اطلاع نامه : فردا پیروزی می خواهیم ؛ به حمایت هواداران نیاز داریم 1392/12/25 فردا پیروزی می خواهیم ؛ به حمایت هواداران نیاز داریم اخبار باشگاه :: اخبار فردا پیروزی می خواهیم ؛ به حمایت هواداران نیاز داریم
فردا پیروزی می خواهیم ؛ به حمایت هواداران نیاز داریم

فردا پیروزی می خواهیم ؛ به حمایت هواداران نیاز داریم

قرار گرفتن دیدار با کیه وو بین دو مسابقه حساس با یوونتوس در لیگ اروپا باعث نگرانی وینچنزو مونتلا شده ولی این مربی جوان عنوان کرده تیمش باید در این دیدار به پیروزی برسد تا جبران امتیازات از دست رفته در هفته های گذشته باشد.
 

تیم فیورنتینا در 4 بازی قبلی خود در سری آ تنها به یک امتیاز دست پیدا کرده و همین موضوع باعث شده تا نه تنها تیم ناپولی فاصله خود را با ویولا به 10 امتیاز افزایش دهد، بلکه تیم های اینتر، پارما و ورونا نیز در یک قدمی بنفش پوشان قرار بگیرند. با این حال مونتلا از هواداران خواسته تا در دیدار با کیه وو و یوونتوس برای حمایت از فیورنتینا به ورزشگاه بیایند:

"امروز اولین تمرین جدی ما بعد از دیدار در اروپا بود و وظیفه من این است که انگیزه لازم را برای بازیکنانم فراهم کنم. ما در دیدار های اخیر سری آ امتیازات زیادی را جمع آوری نکردیم و در بازی فردا که دیداری بسیار سخت خواهد بود باید به پیروزی برسیم. ما در بین دو دیدار سخت با یوونتوس به این بازی خواهیم رفت ولی کیه وو در تمامی طول هفته به تمرین پرداخته و فقط به شکست فیورنتینا فکر کرده است. آنها یک تیم منظم به خصوص در خط دفاعی هستند که فقط برای کسب نتیجه می جنگند. مربی آنها کورینی هم یک فرد باهوش و تاکتیکی است که این موضوع را در امتیاز گرفتن از ناپولی و اینتر به خوبی نشان داده است."

"گومز؟ جدای از گلی که به ثمر رساند، او واقعا پیشرفت کرده است. ما همیشه به توانایی های او اعتماد داشتیم و این گل باعث بالاتر رفتن روحیه او نیز شد. کوادرادو؟ نیمکت نشینی او در تورین یک تصمیم فنی بود و می خواستم در نیمه دوم به او بازی بدهم که دو تعویض اجباری داشتیم. بازی با یوونتوس؟ روز پنجشنبه از لحاظ روانی و ذهنی پیشرفت خوبی از خود نشان دادیم. این تیم به کاری که می کند اعتقاد دارد و بهترین نمایش را حتی در مقابل رقیبی با این قدرت از خود ارائه می کند. این چیزی است که باعث افتخار من می شود. امیدوارم در بازی برگشت چیزی بیشتر از یک تساوی را بدست بیاوریم. بازی کردن در تورین، جایی که یوونتوس به هر تیمی سه گل زده کار راحتی نیست ولی ما در سری آ هم واکنش بسیار خوبی داشتیم و نمایش خوبی را ارائه کردیم."

"برای بازی برگشت من انتظار یک ورزشگاه مملو از تماشاگر را در فلورانس دارم. البته می دانم که در این چنین شرایط اقتصادی برای مردم راحت نیست که دو بار در هفته به ورزشگاه بیایند اما ما با یوونتوس بازی داریم و نمی توانیم برای یک نتیجه 0-0 رقابت کنیم. ما هنوز چیزی کسب نکرده ایم ولی هواداران حمایت فوق العاده ای از تیم دارند. روسی؟ خوشحالیم از وضعیتی که برای وی پیش می رود. منتظر او در فلورانس هستیم و این بسیار خوب است که هر روز در کنار ما باشد ولی هرگز عجله ای برای بازگشت او وجود ندارد. من امیدوارم که او را در هفته های پایانی فصل در اختیار داشته باشیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :