اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از شاگردان کورینی ؛ کار سختی برابر یوونتوس داریم

1660 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از شاگردان کورینی ؛ کار سختی برابر یوونتوس داریم 1392/12/26 تمجید مونتلا از شاگردان کورینی ؛ کار سختی برابر یوونتوس داریم اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از شاگردان کورینی ؛ کار سختی برابر یوونتوس داریم
تمجید مونتلا از شاگردان کورینی ؛ کار سختی برابر یوونتوس داریم

تمجید مونتلا از شاگردان کورینی ؛ کار سختی برابر یوونتوس داریم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا مدعی شد تحت تاثیر عملکرد تیم کیه وو قرار گرفته و به تمجید از این تیم پرداخت. این مربی جوان معتقد است انتظارات از تیمش برای شکست یوونتوس بسیار بالاست و این موضوع کار را برای آنها به طرز باورنکردنی سخت خواهد کرد.
 

ویولا با برتری 3-1 مقابل کیه وو بار دیگر رتبه چهارم جدول رده بندی سری آ را باز پس گرفت و حالا باید برای دیدار با یوونتوس در لیگ اروپا آماده شود. مونتلا ضمن تمجید از عملکرد شاگردان اوگنیو کورینی، اعلام کرد مردم شهر فلورانس از او و تیمش فقط صعود به دور بعدی لیگ اروپا را می خواهند:

"امکان این وجود داشت که ما ناخود آگاه تیم کیه وو را در این بازی دست کم بگیریم اما من کمی تغییرات در تیم ایجاد کردم تا بازیکنانی به میدان بروند که کمتر بازی کرده و از انگیزه بسیار بیشتری برای درخشش برخوردار هستند. نمایش بسیار خوبی را در مقابل یک کیه وو عالی که واقعا ما را تحت فشار قرار داد، داشتیم اما در مجموع فکر می کنم تیم من به اندازه کافی برای کسب هر سه امتیاز این مسابقه تلاش کرد. کیه وو توانست با یک گل به بازی برگردد ولی ما در نهایت با تجربه بیشتری که داشتیم کار را تمام کردیم."

"این یک بازی واقعی بود و کیه وو بسیار تاکتیکی بازی کرد. این یک نبردی است که در فوتبال ایتالیا شاهد آن هستیم و تیم ها به خوبی می دانند که چگونه در مقابل شما دفاع و چگونه حمله کنند. آنها ما را اذیت کردند ولی ما به خوبی آنها را پشت سر گذاشتیم. کوادرادو؟ من هیچ شکی در توانای های او ندارم و نیمکت نشینی او در برابر یوونتوس فقط یک تصمیم فنی بود. در روز های آینده نیز باید تیم را بررسی کرده و ببینیم کدام استراتژی برای رویارویی با یوونتوس مناسب تر خواهد بود. او یک بازیکن غیر قابل پیش بینی است ولی گاهی حرکات غیر معقولی انجام می دهد که حتی هم تیمی های خود را نیز متعجب می کند و به همین دلیل این موضوع می تواند به نقطه ضعفی برای او تبدیل شود."

"او به سختی تمرین می کند تا چیز های زیادی یاد گرفته و به بهترین بازیکن در پست خود تبدیل شود. امشب نیز بازی فوق العاده ای را انجام داد و امیدوارم در هر سال 40 بار نمایشی شبیه این داشته باشد. ایلیچیچ و گومز؟ ماریو به خوبی می داند که در چه زمانی در کجای زمین باشد و این دو بازیکن در دو بازی قبلی با همکاری هم دو گل به ثمر رسانده اند. بازی با یوونتوس؟ بازی بسیار سختی خواهد بود و با توجه به اشتیاق هواداران و کاری که ما در بازی رفت انجام دادیم، مردم همگی ما را یک تیم از پیش صعود کرده می دانند. اما متاسفانه ما باید بازی برگشت را نیز انجام دهیم و این کار به طور باورنکردنی برای ما سخت خواهد بود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :