اخبار :: اخبار باشگاه

هدیه ویژه متئو رنزی برای آنجلا مرکل

1661 شماره اطلاع نامه : هدیه ویژه متئو رنزی برای آنجلا مرکل 1392/12/27 هدیه ویژه متئو رنزی برای آنجلا مرکل اخبار باشگاه :: اخبار هدیه ویژه متئو رنزی برای آنجلا مرکل
هدیه ویژه متئو رنزی برای آنجلا مرکل

هدیه ویژه متئو رنزی برای آنجلا مرکل

متئو رنزی شهردار سابق شهر فلورانس که حالا عنوان نخست وزیر کشور ایتالیا را یدک می کشد، در سفر به آلمان و دیدار با آنجلا مرکل صدر اعظم این کشور، پیراهن امضا شده ماریو گومز را برای وی هدیه برد.
 

روز گذشته ملاقاتی بین رنزی و مرکل برگزار شد و در جریان این دیدار، متئو رنزی که به طرفداری از باشگاه فیورنتینا شهرت دارد، پیراهن امضا شده تیم فیورنتینا با شماره 33 ماریو گومز مهاجم آلمانی ویولا را برای آنجلا مرکل هدیه برد. البته به طور مشخص موضوع این ملاقات سیاسی بوده و صحبت ورزشی و فوتبالی در آن مطرح نشده است.

با این حال این حرکت رنزی اتفاقی ویژه بود که در تمامی رسانه های اروپایی بازتاب گسترده ای داشت. ماریو گومز نیز پس از این ملاقات ابراز امیدواری کرده که هم وطنش آنجلا مرکل از این پس یکی از طرفداران باشگاه فیورنتینا باشد: "خیلی خوشحالم و امیدوارم که آنجلا مرکل، از این به بعد طرفداری بیشتری از باشگاه فیورنتینا داشته باشد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :