اخبار :: اخبار باشگاه

افتخار می کنم که مربی فیورنتینا هستم

1666 شماره اطلاع نامه : افتخار می کنم که مربی فیورنتینا هستم 1392/12/29 افتخار می کنم که مربی فیورنتینا هستم اخبار باشگاه :: اخبار افتخار می کنم که مربی فیورنتینا هستم
افتخار می کنم که مربی فیورنتینا هستم

افتخار می کنم که مربی فیورنتینا هستم

وینچنزو مونتلا معتقد است به مربیگری در باشگاه فیورنتینا افتخار می کند و قصد دارد برای سال های زیاد در فلورانس بماند. کاپیتان پاسکوال نیز اعلام آمادگی کرده که در صورت کسب یک نتیجه تساوی 0-0 در برابر یوونتوس، به بازیکنان تیمش پاداش دهد.
 

نبرد حساس فلورانس بین فیورنتینا و یوونتوس در حال رسیدن می باشد و وینچنزو مونتلا به همراه مانوئل پاسکوال در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی شرکت کرده و به بیان نظرات خود پرداختند. مربی جوان ویولا از تیمش خواسته بدون توجه به بازی حریف، بهترین نمایش خود را ارائه کنند:

"برای یک بازی در چنین سطحی به انگیزه زیادی نیاز می باشد، مخصوصا اینکه رقیب قدرتمندی پیش روی ماست. باید با خونسردی و به آرامی در بازی حاضر شویم چون این تنها راهیست که می توانیم بهترین نمایش خود را ارائه کنیم. ما نیاز داریم فوتبال خودمان را بازی کنیم و به نتیجه لازم برسیم. نباید تغییرات زیادی برابر یوونتوس داشته باشیم، و نباید به فکر ارائه بازی متضاد با روش یوونتوس باشیم، بلکه باید شخصیت و توانایی های خودمان را به کار گرفته و بهترین نمایش را داشته باشیم. فکر نمی کنم این یک فینال زود هنگام باشد چون ما تازه در مرحله یک هشتم نهایی هستیم. البته یوونتوس نیز به خوبی می داند که بازی سختی را در مقابل ما خواهند داشت ولی آنها تیمی هستند که برای سال ها به بازی کردن در چنین مسابقاتی عادت دارند."

"مربیگری در یوونتوس؟ من حرفه ای هستم و نمی خواهم در مورد چنین مسائلی صحبت کنم. من به مربیگری در فیورنتینا افتخار می کنم و امیدوارم برای مدت طولانی در اینجا بمانم. آنتونیو کونته؟ من و آنتونیو سال های زیادیست که همدیگر را می شناسیم. گومز؟ او روز به روز بهتر و بهتر می شود ولی هنوز باید در مورد بازی کردن او تصمیم گیری کنم چون ما باید بازی را به یک شکل شروع کرده و به شکلی دیگر به پایان برسانیم و گزینه های تاکتیکی بسیار زیادی را پیش رو داریم. صحبت های باتیستوتا؟ واقعا خیلی خوشحال می شوم اگر او را برای بازی فردا در اختیار داشته باشم. هوارد وب؟ داور بسیار خوبی است ولی مطمئنا هر داور دیگری هم که باشد عملکردی خوب خواهد داشت."

مانوئل پاسکوال نیز معتقدست فیورنتینا در صورت پیروزی بر یوونتوس، شانس زیادی برای رسیدن به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ اروپا داد:

"من واقعا انتظار نداشتم که به این زودی با یوونتوس روبرو شویم و حاضرم برای کسب یک نتیجه 0-0 به بازیکنان تیم پول بدهم. پیرلو بازیکن بزرگی است و اگر می توانستم او را از ترکیب یوونتوس حذف می کردم. فکر می کنم شانس خوبی برای رسیدن به یک جام در این فصل داشته باشیم. این بازی نسبت به دیدار با بایرن چندین سال پیش تفاوت دارد و تیم ما نیز شخصیتی متفاوت نسبت به تیم پراندلی در آن زمان دارد. ما قدرت یوونتوس را به خوبی می دانیم و این بازی هرگز شبیه سایر دیدار ها نیست. تمامی مردم شهر بی صبرانه منتظر این بازی هستند و شور و اشتیاق فراوانی برای آن دارند. در صورت پیروزی و صعود به دور بعدی این شادی افزایش پیدا خواهد کرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :