اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 0-1 یوونتوس ؛ حذف تلخ از اروپا با حسرت موقعیت های از دست رفته

1667 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 0-1 یوونتوس ؛ حذف تلخ از اروپا با حسرت موقعیت های از دست رفته 1393/01/01 فیورنتینا 0-1 یوونتوس ؛ حذف تلخ از اروپا با حسرت موقعیت های از دست رفته اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 0-1 یوونتوس ؛ حذف تلخ از اروپا با حسرت موقعیت های از دست رفته
فیورنتینا 0-1 یوونتوس ؛ حذف تلخ از اروپا با حسرت موقعیت های از دست رفته

فیورنتینا 0-1 یوونتوس ؛ حذف تلخ از اروپا با حسرت موقعیت های از دست رفته

فیورنتینا 0-1 یوونتوس

گل:

آندره آ پیرلو (71)
 

تک گل زیبای آندره آ پیرلو ستاره تیم یوونتوس از روی یک ضربه ایستگاهی باعث شد تا فیورنتینا در خانه مغلوب میهمان خود شده و از گردونه رقابت های لیگ اروپا حذف شود. این شکست در حالی بدست آمد که ویولا موقعیت های خوب گلزنی را از دست داده بود و گونزالو رودریگز نیز روی صحنه گل از بازی اخراج شد.
 

رویای اروپایی فیورنتینا در مرحله یک هشتم نهایی و با شکست در خانه به پایان رسید. البته تلخی این شکست بیشتر به دلیل موقعیت های عالی گلزنی در نیمه اول می باشد که در نهایت بهای آن با حذف از اروپا پرداخته شد. وینچنزو مونتلا که برای این مسابقه بازیکنانی چون جوزپه روسی، ماتی فرناندز و ماروین کومپر را در اختیار نداشت، از زوج ایلیچیچ و گومز در خط حمله استفاده کرده و خوان وارگاس را به مانوئل پاسکوال در سمت چپ میدان ترجیح داده بود. در سمت مقابل آنتونیو کونته از تنها داشته های خود در خط دفاعی بهره برده و ایزلا بالاتر از لیختشتاینر در ترکیب قرار گرفته بود. کارلوس توز هم بار دیگر فرصت حضور از اولین دقیقه در بین 11 نفر را پیدا کرده و یورنته اسپانیایی را در کنار خود می دید.

نیمه اول دیدار جذاب و دیدنی بنفش پوشان فلورانسی در برابر راه راه پوشان تورینی با تساوی بدون گل به پایان رسید. در این بازی که با شروع طوفانی ویولا همراه بود ماریو گومز، یوزیپ ایلیچیچ و دیوید پیزارو برای فیورنتینا و کارلوس توز و پول پوگبا نیز برای یوونتوس موقعیت های خوب گلزنی را از دست دادند. موقعیت هایی که البته برای بنفش پوشان بسیار جدی تر و خطرناک تر بوده و باعث حسرت بازیکنان و هواداران در پایان مسابقه شد. نکته مشهود در این نیمه عملکرد پر استرس و در برخی موارد پر اشتباه بازیکنان دو تیم به خصوص تیم میهمان بود.

در نیمه دوم پیزارو خیلی زود دچار مصدومیت شده و جای خود را به آمبروزینی داد. تغییری که خلاقیت نیمه اول را از ویولا گرفت ولی با این حال دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند تا اینکه اصلی ترین صحنه مسابقه رخ داد. جایی که یورنته با عبور از گونزالو با خطای این بازیکن روبرو شده و مدافع آرژانتینی ویولا با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. همان ضربه خطا نیز توسط پیرلو به گل تبدیل شده و تیم خسته و 10 نفره فیورنتینا پس از آن هرگز نتوانست دروازه یوونتوس را تهدید کند تا یوونتوس برنده این بازی باشد. گومز جای خود را به متری داده و ایلیچیچ نیز با رونکالیا تعویض شد تا جای گونزالو در میدان پر شود.

به هر شکل شاگردان وینچنزو مونتلا با شکست خانگی برابر یوونتوس و در مقابل دیدگان هواداران پرشور فلورانسی از رقابت های اروپایی حذف شدند تا حالا تمام تمرکز خود را معطوف رقابت های لیگ کنند. رقابت هایی که از سه روز دیگر با نبرد حساس با ناپولی پیگیری خواهد شد و فیورنتینا فرصت کاهش فاصله امتیازات با این تیم را دارد. برای آن مسابقه بورخا والرو نیز پس از اتمام دوران محرومیت در لیگ، می تواند تیمش را همراهی کند.

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار:

نتو (7.5) – تومویچ (5.5) – گونزالو (5) – ساویچ (6.5) – کوادرادو (6) – آکوییلانی (6) – پیزارو (6.5) – والرو (6) – وارگاس (5.5) – ایلیچیچ (5.5) – گومز (6.5) / آمبروزینی (6) – متری (5) – رونکالیا (6) / مونتلا (5.5)
 

نظر و نقد های کاربران
889امیررضا
1393/01/01 - 22:26

واقعا ناراحت شدم و افسوس می خورم

888Nila
1393/01/01 - 19:21

خیلی حیف شد.
اگه باشگاه این فصل به جای ماتری و اندرسون، بازیکن بهتری می گرفت شاید صعود میکرد.

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :