اخبار :: اخبار باشگاه

آخرین وضعیت مصدومان تیم ؛ غیبت پیزارو و اندرسون، بازگشت ماتی و روسی

1670 شماره اطلاع نامه : آخرین وضعیت مصدومان تیم ؛ غیبت پیزارو و اندرسون، بازگشت ماتی و روسی 1393/01/02 آخرین وضعیت مصدومان تیم ؛ غیبت پیزارو و اندرسون، بازگشت ماتی و روسی اخبار باشگاه :: اخبار آخرین وضعیت مصدومان تیم ؛ غیبت پیزارو و اندرسون، بازگشت ماتی و روسی
آخرین وضعیت مصدومان تیم ؛ غیبت پیزارو و اندرسون، بازگشت ماتی و روسی

آخرین وضعیت مصدومان تیم ؛ غیبت پیزارو و اندرسون، بازگشت ماتی و روسی

بر اساس گزارش کادر پزشکی تیم فیورنتینا، دیوید پیزار و اندرسون دچار مصدومیت شده و به ترتیب برای 5 و 10 روز دور از میادین خواهند بود ولی ماتی فرناندز از آسیب دیدگی رهایی پیدا کرده و جوزپه روسی نیز آماده شروع دومین مرحله از درمان خود در فلورانس خواهد بود.
 

در جریان دیدار با یوونتوس و در اولین دقایق از نیمه دوم دیوید پیزارو دچار مصدومیت شده و مجبور به ترک زمین مسابقه شد. این بازیکن باتجربه با آسیب دیدگی جزیی در پشت پای خود شده و به همین دلیل به مدت 5 روز قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. اندرسون نیز که یکی از بازیکنان احتمالی برای جانشینی پیزارو بود، در تمرینات دیروز با مشکل عضلانی روبرو شده و گفته می شود برای مدت 10 روز نمی تواند تمرین کند. بدین ترتیب این دو بازیکن بازی حساس فردا مقابل ناپولی را از دست خواهند داد و به نظر نمی رسد که شانسی هم برای حضور مقابل میلان در بازی میانه هفته داشته باشند.

اما از سوی دیگر ماتی فرناندز که در بازی رفت لیگ اروپا مقابل یوونتوس دچار آسیب دیدگی شده بود، از مصدومیت رهایی پیدا کرده و می تواند تیمش را مقابل ناپولی همراهی کند. پپیتو روسی نیز از این هفته می تواند بار دیگر به تمرینات باز گردد، البته تمرینات این بازیکنان فعلا انفرادی و بیشتر کار های کششی خواهد بود و برای بازگشت به تمرینات گروهی زمان بیشتری لازم است. احمد حجازی دیگر مصدوم تیم فیورنتینا نیز که در 6 ماه گذشته کاملا بدون فعالیت بوده می تواند از دوشنبه همانند روسی بار دیگر تمرینات ویژه خود را انجام دهد.

آندره آ پاستورلو مدیر برنامه روسی درباره وضعیت مهاجم 27 ساله فیورنتینا چنین گفته است: "15 روز آینده برای پپیتو بسیار مهم است چون می توان در مورد زمان بازگشت وی به میادین نظر دقیق تری را ارائه کرد. ما تلاش می کنیم که او هر چه زودتر به تمرینات گروهی بازگردد چون تاثیر بسیار مهمی از لحاظ روحی برای او به همراه خواهد داشت. برای بازی با یوونتوس من از یوفا درخواست کردم که اجازه حضور او روی نیمکت را صادر کنند چون برای کسی شبیه او اینکه خیلی زود بتواند بار دیگر شرایط و جو مسابقه را تجربه کند، واقعا حیاتی است."
 

نظر و نقد های کاربران
891حسین فیو
1393/01/04 - 23:01

ربیچ کی برمیگرده؟

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانبه احتمال زیاد ربیچ این فصل رو به طور کامل از دست میده
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :