اخبار :: اخبار باشگاه

فرصت عالی فیورنتینا برای کاهش فاصله با ناپولی

1671 شماره اطلاع نامه : فرصت عالی فیورنتینا برای کاهش فاصله با ناپولی 1393/01/03 فرصت عالی فیورنتینا برای کاهش فاصله با ناپولی اخبار باشگاه :: اخبار فرصت عالی فیورنتینا برای کاهش فاصله با ناپولی
فرصت عالی فیورنتینا برای کاهش فاصله با ناپولی

فرصت عالی فیورنتینا برای کاهش فاصله با ناپولی

تیم فیورنتینا در نبرد حساس با ناپولی به دنبال کم کردن فاصله امتیازی با این تیم می باشد ولی وینچنزو مونتلا معتقد است این بازی در وضعیت نهایی جدول رده بندی تعیین کننده نخواهد بود و باید از فرصت ها بهترین استفاده را داشته باشند.
 

بنفش پوشان پس از حذف از رقابت های لیگ اروپا حالا باید در لیگ به مصاف رقیب مستقیم خود برای رسیدن به رتبه سوم جدول رده بندی سری آ برود. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از این بازی در مورد وضعیت تیمش صحبت کرده و بار دیگر از هواداران تشکر کرده است:

"از هواداران تشکر می کنم چون آن تاثیری که می خواستیم را روی تیم گذاشتند ولی این موضوع مسئولیت ما را نیز در قبال آنها بیشتر خواهد کرد. ناراحتیم چون تمام تلاش خود را کردیم و به هدف خود نزدیک بودیم. حالا باید به این شکست واکنش نشان داده و با توجه به اینکه فقط یک بازی در هفته خواهیم داشت، با قدرت برای رتبه سوم بجنگیم. در مقابل ناپولی شانس خوبی برای کاهش فاصله داریم ولی آنها نیز به کم کردن فاصله با رتبه دوم فکر می کنند."

"هر دو تیم یک سبک فوتبال بازی می کنند و فکر نمی کنم که چیز نامشخصی برای مربیان وجود داشته باشد. دیدار حساسی برای وضعیتمان در جدول می باشد ولی هرگز یک فینال نیست و نمی خواهم پیش بینی در مورد آینده داشته باشم. ما می توانیم بهتر از ناپولی بازی کنیم در صورتی که از فضا های بدست آمده استفاده کنیم ولی در غیر این صورت کار بسیار سخت خواهد شد. باید از موقعیت هایی که بدست می آوریم نهایت استفاده را ببریم."

"روسی؟ وضعیت او مشخص است ولی هیچ عجله ای نداریم. باید به دوره درمان او اهمیت بدهیم ولی بهتر از گذشته است. کوادرادو؟ او می تواند در سمت راست خط دفاعی نیز بازی کند و شاید بیشتر از او استفاده کنیم. خوشحالیم که او در تیم ماست و امیدوارم همین جا بماند، در غیر اینصورت به خوبی به فروش برسد. ماتی؟ ما به تازگی پس از مصدومیت او را در اختیار گرفته ایم پس در ترکیب اصلی نخواهد بود ولی باید تا فردا صبر کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :