اخبار :: اخبار باشگاه

ناپولی 0-1 فیورنتینا ؛ اولین گام برای رسیدن به رتبه سوم

1672 شماره اطلاع نامه : ناپولی 0-1 فیورنتینا ؛ اولین گام برای رسیدن به رتبه سوم 1393/01/04 ناپولی 0-1 فیورنتینا ؛ اولین گام برای رسیدن به رتبه سوم اخبار باشگاه :: اخبار ناپولی 0-1 فیورنتینا ؛ اولین گام برای رسیدن به رتبه سوم
ناپولی 0-1 فیورنتینا ؛ اولین گام برای رسیدن به رتبه سوم

ناپولی 0-1 فیورنتینا ؛ اولین گام برای رسیدن به رتبه سوم

ناپولی 0-1 فیورنتینا

گل:

خواکین سانچز (87)


تیم فیورنتینا در نبرد سخت و نفس گیر سن پائولو موفق شد میزبان خود ناپولی که دقایق زیادی را 10 نفر بازی می کرد، با تک گل خواکین سانچز شکست داده و گامی رو به جلو برای رسیدن به رتبه سوم جدول رده بندی سری آ بردارد.
 

نبرد آبی آسمانی پوشان با بنفش پوشان در حالی برگزار می شد که هر دو تیم پنجشنبه گذشته از رقابت های لیگ اروپا حذف شده و تمرکز خود را روی رقابت های سری آ معطوف کرده بودند. رافا بنیتز برای این مسابقه هنریکه را به فرناندز در خط دفاعی ترجیح داده و در خط میانی نیز ستاره جوان خود جورجینیو را در کنار گوخان اینلر به کار گرفته بود. در خط حمله نیز اینزینیه جای مرتنز را پر کرده و مثلث همسیک، کایخون و هیگواین نیز برای گلزنی آماده بودند. در سمت مقابل وینچنزو مونتلا با نیمکت نشین کردن تومویچ و دیاکتیه، فرصت بازی را به رونکالیا داده و در خط میانی نیز در کمال تعجب، باکیچ به جای پیزارو مصدوم بازی می کرد. در خط حمله نیز خواکین پس از دو هفته مصدومیت به ترکیب بازگشته تا در کنار کوادرادو و گومز قرار گیرد.

تیم ناپولی در نیمه اول نمایش بهتری ارائه کرده و چند بار توسط هیگواین و همسیک دروازه میهمان خود را تهدید کرد که حملات این تیم با درخشش نتو از دست رفتند. اما بنفش پوشان سعی در کنترل بازی و استفاده از ضد حملات و توپ های پشت مدافعین داشتند که در این امر توفیق زیادی کسب نکرده و چیزی که بیش از همه به چشم می آمد پاس های بلند بی هدف و ضد حملات کم خطر بود. با این حال اصلی ترین صحنه در دقایق رو به پایان ایجاد شد، جایی که تیم فیورنتینا ضد حمله ای را ترتیب داده و توپ ماریو گومز پشت همه مدافعین به مارکو باکیچ رسید که این بازیکن توسط غلام مدافع چپ تیم میزبان سرنگون شده و تالیاونتو نیز تصمیم به اخراج وی گرفت. هرچند که ده نفره شدن ناپولی نیز نتوانست باعث برتری خاصی برای فیورنتینا در نیمه اول شود.

مونتلا در نیمه دوم ایلیچیچ را جای باکیچ به میدان فرستاد تا فشار بیشتری را روی خط دفاعی ناپولی ایجاد کند. بنیتز هم با بردن کایخون به سمت راست خط دفاعی ترجیح داد برای پر کردن جای غلام تعویضی انجام ندهد. بنفش پوشان تیم برتر میدان در نیمه دوم بودند ولی باز هم شاهد موقعیت گل برای شاگردان مونتلا نبودیم و این بازیکنان تیم میزبان بودند که روی ضد حملات خطرناک نشان می دادند. مونتلا دو تعویض دیگر نیز انجام داد که وارگاس و متری جای رونکالیا و گومز را پر کردند. البته دلیل تعویض گومز مصدومیت این بازیکن بود. ویولا به حملات خود ادامه می داد تا اینکه پس از چند موقعیت خوب که توسط متری و ایلیچیچ از دست رفتند، روی یک پاس پشت مدافعین متری با رینا تک به تک شده ولی مجبور به پاس رو به عقب شد که با سانتر پاسکوال همراه شده و خواکین دروازه خالی را باز کرد.

پس از این گل تیم میهمان موقعیت های بسیار زیاد دیگری را نیز کسب کرد ولی بی دقتی و عملکرد ضعیف در برخی صحنه ها به خصوص از سوی متری باعث شد تا بازی با همان یک گل به پایان برسد. با این نتیجه ویولا 51 امتیازی شده و به فاصله 7 امتیازی ناپولی رسید. همچنین با توجه به شکست اینتر و تساوی پارما در بازی های این هفته، فاصله با تیم های پایین تر نیز به 4 امتیاز افزایش پیدا کرد. بازی بعدی فیورنتینا در میانه همین هفته و در خانه برابر تیم میلان خواهد بود که می تواند فرصتی دیگر برای نزدیک تر شدن به رتبه سوم جدول باشد.


ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار:

نتو (7.5) – رونکالیا (6) – گونزالو (6) – ساویچ (6.5) – پاسکوال (6) - باکیچ (6) - آکوییلانی (7) – والرو (6) – کوادرادو (7) – خواکین (7.5) – گومز (6) / ایلیچیچ (6.5) – وارگاس (6) – متری (5) / مونتلا (6.5)
 

نظر و نقد های کاربران
890Nila
1393/01/04 - 01:37

تبریک میگم.. خیلی عالی :)

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :