اخبار :: اخبار باشگاه

وضعیت نامشخص گومز ؛ دوری 1 ماهه سوپر ماریو ؟

1674 شماره اطلاع نامه : وضعیت نامشخص گومز ؛ دوری 1 ماهه سوپر ماریو ؟ 1393/01/04 وضعیت نامشخص گومز ؛ دوری 1 ماهه سوپر ماریو ؟ اخبار باشگاه :: اخبار وضعیت نامشخص گومز ؛ دوری 1 ماهه سوپر ماریو ؟
وضعیت نامشخص گومز ؛ دوری 1 ماهه سوپر ماریو ؟

وضعیت نامشخص گومز ؛ دوری 1 ماهه سوپر ماریو ؟

پیروزی فیورنتینا در برابر ناپولی اتفاق بسیار خوبی برای مردم شهر فلورانس بود ولی مصدومیت ماریو گومز در این مسابقه باعث نگرانی همگان شده و هنوز مشخص نیست که وضعیت این ستاره آلمانی چگونه خواهد بود.
 

در میانه های نیمه دوم بازی با ناپولی، گومز با مدافع تیم حریف درگیر شده و پس از اینکه تلاش برای زدن یک ضربه با پای چپ خود داشت، زمین خورده و بازیکن ناپولی نیز روی پای او فرود آمد. البته پیچ خوردن زانوی گومز در این صحنه باعث شد تا این بازیکن مجبور به تعویض شود تا مشکل جدی تری برای او به وجود نیاید. گومز پس از بازی و امروز چند تست پزشکی را انجام داده که همگان منتظر نتیجه آن هستند ولی چیزی که مشخص می باشد این است که این آسیب دیدگی روی زانوی مصدوم قبلی او نبوده و به شدت مصدومیت قبلی نیز نخواهد بود.

در ابتدا به نظر می رسید که مشکل خاصی برای گومز پیش نیامده باشد ولی امروز برخی خبر گزاری ها از دوری 1 ماهه این بازیکن صحبت کرده اند. روزنامه بیلد چاپ آلمان نیز نگرانی خود را بابت مصدومیت گومز اعلام کرده و ابراز امیدواری کرده که اتفاق جدی برای این بازیکن رخ نداده باشد. اما دکتر مارچلو مانزولی پزشک سابق تیم فیورنتینا در این باره گفت: "نمی توان نظر دقیقی داد و باید منتظر نتیجه آزمایش ها باشیم ولی همین که گومز روی پای خود زمین بازی را ترک کرد، می تواند نشانه مثبتی برای جدی نبودن مصدومیت این بازیکن باشد."

به هر شکل گومز دیدار میانه هفته برابر میلان را به طور قطع از دست خواهد داد ولی برای سایر دیدار ها فقط باید منتظر گزارش رسمی کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا در این باره باشیم. پیش بینی می شود در صورتی که مشکل جدی برای زانوی چپ این بازیکن پیش نیامده باشد، 1 تا 2 هفته زمان برای بازگشت وی لازم خواهد بود ولی احتمال غیبت 1 ماهه این بازیکن نیز وجود دارد که می تواند خبری بد در هفته های رو به پایان رقابت های سری آ برای فلورانسی ها باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
892باتيگل
1393/01/05 - 22:52

سلام ازتون گله داشتم خبررساني تون خيلي ضعيفه من تو سايتاي ديگه خوندم كه گومز حداقل تا يك هفته بايد استراحت كنه و بعد از اون بايد بره معاينات پزشكي رو انجام بده ولي اينجا كه سايت رسمي هواداراي فيورنتينا هستش خبري در اين مورد نيست

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانسلام دوست عزیز
انتقاد شما کاملا درسته ولی خبر مصدومان تیم آماده شده و می تونین از اون استفاده کنین
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :