اخبار :: اخبار باشگاه

گومز برای درمان راهی مونیخ شد ؛ 8 مصدوم برای دیدار با میلان

1675 شماره اطلاع نامه : گومز برای درمان راهی مونیخ شد ؛ 8 مصدوم برای دیدار با میلان 1393/01/06 گومز برای درمان راهی مونیخ شد ؛ 8 مصدوم برای دیدار با میلان اخبار باشگاه :: اخبار گومز برای درمان راهی مونیخ شد ؛ 8 مصدوم برای دیدار با میلان
گومز برای درمان راهی مونیخ شد ؛ 8 مصدوم برای دیدار با میلان

گومز برای درمان راهی مونیخ شد ؛ 8 مصدوم برای دیدار با میلان

تیم فیورنتینا در حالی به مصاف تیم میلان در هفته سی ام رقابت های سری آ خواهد رفت که ماریو گومز مهاجم آلمانی خود را بار دیگر به دلیل مصدومیت از دست داده و 7 بازیکن دیگر را نیز به دلیل آسیب دیدگی های مختلف در اختیار ندارد.
 

در جریان پیروزی 0-1 مقابل ناپولی در هفته گذشته سری آ، گومز دچار آسیب دیدگی شده و به احتمال فراوان 1 ماه دور از میادین خواهد بود. در بررسی های اولیه به نظر می رسید مشکل جدی نباشد ولی تست های بعدی مشخص کرد که این بازیکن به تقریبا 1 ماه درمان تا پیش از بازگشت مجدد به میادین نیاز دارد. به همین دلیل سوپر ماریو روز گذشته راهی کشور آلمان شد تا درمان خود زیر نظر پروفسور مولر ولفارت را آغاز کند. البته امکان تغییر زمان بهبودی این بازیکن نیز وجود دارد ولی همه چیز تا یک هفته دیگر به احتمال فراوان مشخص خواهد شد.

اما این تنها نگرانی مونتلا برای دیدار حساس در برابر میلان نمی باشد. غیر از جوزپه روسی، آنته ربیچ و احمد حجازی که مدت زمان زیادیست دور از میادین می باشند، اندرسون و پیزارو نیز هفته گذشته مصدوم شده و این مسابقه را هم مانند دیدار با ناپولی از دست خواهند داد. اما در تمرینات روز گذشته هم خوان وارگاس و ماروین کومپر دچار آسیب دیدگی شده و آنها نیز قادر به همراهی ویولا در دیدار مقابل روسونری نیستند. به این جمع ماریو گومز نیز اضافه شده تا مشکلات مونتلا در آستانه نبرد با میلان افزایش پیدا کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :