اخبار :: اخبار باشگاه

به آینده خوشبین هستم

1677 شماره اطلاع نامه : به آینده خوشبین هستم 1393/01/10 به آینده خوشبین هستم اخبار باشگاه :: اخبار به آینده خوشبین هستم
به آینده خوشبین هستم

به آینده خوشبین هستم

ماریو گومز ستاره گلزن تیم فیورنتینا که این روز ها برای معاینه و درمان زانوی مصدوم خود در آلمان به سر می برد، ابراز امیدواری کرد با نگاه مثبت به آینده، هرچه سریع تر به میادین فوتبال باز گردد.
 

مصدومیت گومز در ماه سپتامبر گذشته باعث شد تا این بازیکن به مدت 5 ماه دور از میادین باشد ولی کمی بیشتر از 1 ماه پس از بازگشت مجدد وی، مصدومیتی دیگر برای این ستاره 28 ساله به وجود آمده که باعث دوری وی از میادین شده است. این بازیکن بدشانش ویولا در این فصل، مطلبی با این مضمون را در صفحه رسمی فیسبوک خود منتشر کرده است:

"مطمئنا دوران راحتی را پشت سر نمی گذارم اما تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که به آینده نگاه کنم. هیچ کس نمی خواهد دچار مصدومیت شود ولی من خیلی بدشانس بودم، با این حال نسبت به آینده خوشبین هستم و امیدوارم هرچه سریع تر به میدان مسابقه بازگردم. از همه کسانی که در این مدت در کنار من بوده و با حمایت های فوق العاده خود من را خوشحال کردند، تشکر می کنم."
 

نظر و نقد های کاربران
895majid
1393/01/12 - 09:37

khodaeish gomez kari nakard vasamun........omidvaram fasle bad jobran kone

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :