اخبار :: اخبار باشگاه

سمپدوریا 0-0 فیورنتینا ؛ از دست رفتن 2 امتیاز دیگر با تساوی خارج از خانه

1678 شماره اطلاع نامه : سمپدوریا 0-0 فیورنتینا ؛ از دست رفتن 2 امتیاز دیگر با تساوی خارج از خانه 1393/01/10 سمپدوریا 0-0 فیورنتینا ؛ از دست رفتن 2 امتیاز دیگر با تساوی خارج از خانه اخبار باشگاه :: اخبار سمپدوریا 0-0 فیورنتینا ؛ از دست رفتن 2 امتیاز دیگر با تساوی خارج از خانه
سمپدوریا 0-0 فیورنتینا ؛ از دست رفتن 2 امتیاز دیگر با تساوی خارج از خانه

سمپدوریا 0-0 فیورنتینا ؛ از دست رفتن 2 امتیاز دیگر با تساوی خارج از خانه

سمپدوریا 0-0 فیورنتینا
 

دو تیم سمپدوریا و فیورنتینا در پایان نود دقیقه نبرد پر برخورد و فیزیکی در ورزشگاه لوییجی فراریس شهر جنوا به تساوی بدون گل دست پیدا کرده و امتیازات را تقسیم کردند.
 

در دیداری که اصلی ترین موقعیت های دو تیم روی شوت از راه دور بدست آمد، نتیجه تساوی به نظر عادلانه می رسید، هرچند که تیم فیورنتینا در نیمه دوم برتری کاملا محسوسی نسبت به حریف قدرتمند خود داشت و اگر کمی خوش شانس تر بود، با شوت فوق العاده محکم و زیبای وارگاس به گل دست پیدا می کرد. سینیسا میهایلویچ مربی سابق ویولا که هدایت سامپا را بر عهده دارد برای این مسابقه ترکیبی تقریبا کامل را در اختیار داشته و از مثلث تهاجمی خود ادر، لوپز و گابیادینی بهره می برد. در سمت مقابل وینچنزو مونتلا بازیکن سابق تیم سمپدوریا، کوادرادو را به خط دفاعی برده و دیاکیته را به جای گونزالو محروم بازی داده بود. در غیبت مجدد پیزارو نیز ماتی در ترکیب قرار گرفته و در خط حمله نیز ولسکی و ایلیچیچ وظیفه حمایت از متری را بر عهده داشتند.

در ابتدای بازی تیم میزبان شانس این را داشت که در سومین دقیقه توسط ادر به گل دست پیدا کند ولی ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت. پس از این موقعیت، دو تیم در خلق موقعیت های گل ناتوان نشان داده و فقط سعی بر گلزنی از شوت های از راه دور را داشتند که در این امر نیز ناموفق بودند. البته شاگردان میهایلویچ ضربات خطرناک تری را روانه دروازه نتو کردند و شوت های آکوییلانی، والرو و ایلیچیچ چندان جالب نبودند. با این حال نبرد فیزیکی در تمامی نقاط زمین به وضوح قابل مشاهده بود و همان طور که روند بازی نشان می داد، دو تیم تا پایان نیمه اول نتوانستند به گل برسند. البته لحظات رو به پایان ضربه ایستگاهی زیبای گابیادینی که توسط نتو مهار شد و شوت بسیار خوب ماتی فرناندز که با اختلاف ناچیز از کنار دروازه به بیرون رفت، باعث گرم تر شدن جریان بازی شدند.

در نیمه دوم ویولا بازی را در اختیار گرفته و فشار را روی خط دفاعی تیم میزبان افزایش داد ولی فشار بازیکنان فیورنتینا که در این مسابقه پیراهن های سوم خود را بر تن کرده بودند تاثیر زیادی نداشته و مدافعین سمپدوریا به خوبی از دروازه خود محافظت کردند. سامپا نیز در ضد حملات خطرناک نشان می داد که در آن سمت نیز خط دفاعی ویولا و نتو نیز روز خوبی را پشت سر گذاشتند. ولسکی جوان جای خود را به وارگاس داد و دقایقی بعد نیز متوس به جای ایلیچیچ وارد میدان شد و روند حرکتی تیم سریع تر شد ولی باز هم دو تیم در امر گلزنی ناموفق بودند. در لحظه تعویض ماتی فرناندز با ماسیمو آمبروزینی، این خوان وارگاس بود که با ضربه ای غیر قابل مهار دروازه داکاستا را تهدید کرد اما توپ در اوج بدشانسی این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرده و درست روی خط فرود آمد.

در آخرین لحظات نیز فشار فیورنتینا روی ارسال های والرو بیشتر شد و در یکی از جدی ترین آنها الساندرو متری که در دیدار مقابل ملان هم شب کابوس واری را سپری کرده و توپ های خوبی را از دست داده بود، در گل کردن آخرین فرصت فیورنتینا در این مسابقه نیز ناکام ماند. به هر شکل با این پیروزی جمع امتیازات ویولا به عدد 52 رسیده و حالا باید منتظر دیدار امشب ناپولی مقابل صدرنشین جدول یعنی یوونتوس باشد. استفان ساویچ نیز با کارت زردی که در این مسابقه دریافت کرد، دیدار هفته آینده مقابل اودینزه در آرتمیو فرانکی را از دست داد.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار:

نتو (7) - کوادرادو (6) - دیاکیته (6) - ساویچ (6) - تومویچ (6) - ماتی (6.5) - آکوییلانی (6) - والرو (6.5) - ایلیچیچ (5.5) - ولسکی (6) – متری (4) / وارگاس (6.5) – متوس (6) – آمبروزینی (6) / مونتلا (6)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :