اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

30 میلیون برای کوادرادو و موریل ؛ سرنوشت پیزارو و آمبرو در دستان مونتلا

1681 شماره اطلاع نامه : 30 میلیون برای کوادرادو و موریل ؛ سرنوشت پیزارو و آمبرو در دستان مونتلا 1393/01/13 30 میلیون برای کوادرادو و موریل ؛ سرنوشت پیزارو و آمبرو در دستان مونتلا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار 30 میلیون برای کوادرادو و موریل ؛ سرنوشت پیزارو و آمبرو در دستان مونتلا
30 میلیون برای کوادرادو و موریل ؛ سرنوشت پیزارو و آمبرو در دستان مونتلا

30 میلیون برای کوادرادو و موریل ؛ سرنوشت پیزارو و آمبرو در دستان مونتلا

با توجه به اینکه به روز های پایانی رقابت های های فصل نزدیک می شویم، باشگاه به دنبال مشخص کردن آینده بازیکنان خود برای فصل بعدی می باشد. در این روز ها بحث اصلی پیرامون خوان کوادرادو، دیوید پیزارو، ماسیمو آمبروزینی و نوربرتو نتو می باشد.
 

از ماه ژانویه گذشته صحبت های زیادی در مورد ستارگان باشگاه و آینده نامعلوم آنها مطرح شد ولی با توجه به اینکه تیم در مقطع حساسی قرار داشت، اتفاق مهمی رخ نداد. اما به نظر می رسد حالا که وضعیت تیم تقریبا مشخص شده، سران باشگاه نیز فرصت لازم را برای شروع مذاکرات پیدا کرده و قصد دارند هرچه سریع تر آینده بازیکنان تیم را معلوم کنند. بازیکنانی که در روز های اخیر در کانون توجهات بودند، خوان کوادرادو، دیوید پیزارو، ماسیمو آمبروزینی و نوربرتو نتو می باشند که وضعیت آنها را بررسی خواهیم کرد.

کوادرادو تنها بازیکن تیم است که قراردادی مشترک داشته و شاید آخرین بازیکنی هم باشد که بدین شکل برای فیورنتینا خریداری شده است. از آنجا که اولویت خرید نیم دیگر مالکیت این بازیکن از اودینزه در اختیار ویولا می باشد، فقط مبلغ این انتقال مورد بحث بوده و مشکل خاصی وجود ندارد. باشگاه اودینزه 15 میلیون درخواست کرده ولی سران فیورنتینا به دنبال کاهش آن می باشند. امروز نیز برخی رسانه ها از تلاش پراده برای وارد کردن لوییز موریل به این معامله کرده و گفته می شود قصد دارند نیمی از مالکیت کوادرادو به علاوه تمامی مالکیت موریل را با قیمتی در حدود 30 میلیون خریداری کنند. بدین ترتیب باشگاه ضمن رسیدن به موریل، می تواند با فروش کوادرادو در تابستان آینده به یکی از مشتری ها از جمله یوونتوس، بایرن و بارسلونا، پول خوبی را بدست آورد.

اما قرارداد دو بازیکن کهنه کار ویولا یعنی دیوید پیزارو و ماسیمو آمبروزینی در پایان این فصل به پایان می رسد و هنوز از سوی باشگاه پیشنهاد تمدید قرارداد به آنها داده نشده است. رسانه های نزدیک به باشگاه امروز مدعی شدند که موضوع تمدید یا عدم تمدید قرارداد این دو بازیکن کاملا با نظر وینچنزو مونتلا خواهد بود و تنها در صورتی که این مربی جوان خواهان حضور آنها در تیم برای فصل آینده باشد، باشگاه طبق خواسته مربی قرارداد آنها را تمدید خواهد کرد. در غیر این صورت پیزارو می تواند به کشور خود شیلی بازگردد. آمبروزینی هم به تازگی مورد توجه تیم اورلاندو سیتی در لیگ MLS قرار گرفته و احتمال پیوستن به آن تیم نیز برای وی وجود دارد.

موضوع دیگر بحث تمدید قرارداد ستارگانی است که هنوز با باشگاه قرارداد دارند. در گذشته شایعاتی در مورد آلبرتو آکوییلانی، بورخا والرو و گونزالو رودریگز شنیده شد و به نظر می رسد مشکلی برای تمدید قرارداد آنها نیز وجود نداشته باشد. اما بازیکنی که در حال حاضر در کانون توجهات است، نوربرتو نتو سنگربان متحول شده برزیلی تیم می باشد که در این روز ها به یکی از اساسی ترین و حیاتی ترین اعضای باشگاه تبدیل شده است. بر اساس خبر های رسیده، باشگاه قصد دارد پیشنهاد تمدید قرارداد با افزایش دستمزد تا سال 2017 را به این بازیکن بدهد و این بدین معنی خواهد بود که کادر فنی قصد دارد بار دیگر به این دروازه بان اعتماد کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :