اخبار :: اخبار باشگاه

مشکل گلزنی داریم ؛ جای خالی روسی و گومز احساس می شود

1683 شماره اطلاع نامه : مشکل گلزنی داریم ؛ جای خالی روسی و گومز احساس می شود 1393/01/16 مشکل گلزنی داریم ؛ جای خالی روسی و گومز احساس می شود اخبار باشگاه :: اخبار مشکل گلزنی داریم ؛ جای خالی روسی و گومز احساس می شود
مشکل گلزنی داریم ؛ جای خالی روسی و گومز احساس می شود

مشکل گلزنی داریم ؛ جای خالی روسی و گومز احساس می شود

وینچنزو مونتلا در آستانه دیدار با اودینزه اعلام کرد تیمش به شدت جای خالی روسی و گومز را در این فصل احساس می کند ولی این موضوع بهانه ای برای نتیجه نگرفتن آنها نخواهد بود.
 


دو تیم فیورنتینا و اودینزه در بازی هفته سی و دوم رقابت های سری آ به مصاف هم می روند و شاگردان مونتلا امیدوار هستند بار دیگر به مسیر پیروزی باز گردند. این مربی جوان در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از این مسابقه در مورد وضعیت تیم و بازیکنان صحبت کرده است:

"وضعیت تیم برای بازی فردا خوب است ولی باید شرایط والرو و ماتی فرناندز را بیشتر بررسی کنیم. با این حال پاسکوال و ولسکی هر دو با تیم تمرین کرده اند و امیدوارم بتوانیم از آنها در بازی استفاده کنیم. ما بار ها با تیم اودینزه در گذشته مقابله کرده ایم، آنها تیمی متشکل از ستارگان جوان و بازیکنان باتجربه هستند. در مجموع رقیبی سخت برای ما خواهند بود به خصوص به دلیل استفاده از ضد حملات بسیار سریعی که دارند. متری در ترکیب اصلی؟ تا فردا منتظر خواهیم ماند. او روز های سختی را سپری می کند و من نیز باید تمامی جوانب را در نظر بگیرم."

"ما تیم را به یک فرم اصلی رساندیم ولی در سیستم 2-5-3 جانشینی برای کوادرادو نداریم، به همین دلیل من تصمیم به تغییر سیستم می گیرم و صادقانه بگویم که علاقه ای به این کار ندارم چون یک تیم باید بر اساس ویژگی ها و شرایط خود روی یک سیستم مشخص شکل بگیرد. در مقایسه با کیفیتی که تیم دارد، ما در امر گلزنی ناموفق هستیم ولی بسته نگه داشتن دروازه مقابل سمپدوریا یک پیشرفت خوب بود. هدف تیم؟ مشخصا هدف اصلی تیم ما فینال جام حذفی است و بازی های باقی مانده تا آن، باعث می شود من شناخت بهتری از تیم برای حضور در فینال بدست آورم."

"خیلی دوست دارم بدانم در فصل آینده و با حضور همزمان روسی و گومز چگونه کار خواهیم کرد. البته سعی ندارم خودم را پشت مصدومیت آنها به عنوان یک بهانه پنهان کنم ولی این دو بازیکنانی هستند که سرنوشت یک بازی را عوض خواهند کرد و جای خالی آنها به شدت احساس می شود. کوادرادو؟ من می خواهم بهترین نمایش او را در فیورنتینا ببینم و امیدوارم در فصل آینده نیز با ما بماند. همه این ها به اهداف باشگاه بستگی دارد. پیوستن به میلان در فصل آینده؟ شوخی می کنید، بهتر است در مورد اتفاقات واقعی صحبت کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :