اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 2-1 اودینزه ؛ پیروزی خانگی با درخشش کوادرادو

1684 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-1 اودینزه ؛ پیروزی خانگی با درخشش کوادرادو 1393/01/17 فیورنتینا 2-1 اودینزه ؛ پیروزی خانگی با درخشش کوادرادو اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 2-1 اودینزه ؛ پیروزی خانگی با درخشش کوادرادو
فیورنتینا 2-1 اودینزه ؛ پیروزی خانگی با درخشش کوادرادو

فیورنتینا 2-1 اودینزه ؛ پیروزی خانگی با درخشش کوادرادو

فیورنتینا 2-1 اودینزه

خوان کوادرادو (25) - گونزالو رودریگز (پ-72)
برونو فرناندس (82)


تیم فیورنتینا با ارائه یک بازی بسیار زیبا و روان و با گل های خوان کوادرادو و گونزالو رودریگز در برابر اودینزه به برتری دست پیدا کرد تا جایگاه خود در رتبه چهارم جدول رده بندی سری آ را مستحکم تر کند.
 

ویولا در حالی در این مسابقه به پیروزی دست پیدا کرد که تا قبل از دقیقه 80 هیچ فرصتی در اختیار تیم میهمان نگذاشته و یک بار نیز توسط کوادرادو تیر دروازه را به لرزه در آورده بود. مونتلا که به دنبال تثبیت رتبه چهارم بود، برای این دیدار روسی، گومز، وارگاس و ساویچ را در اختیار نداشت و از دیاکیته، آمبروزینی و متوس در ترکیب اصلی خود بهره می برد تا والرو و متری روی نیمکت قرار بگیرند. دلیل نیمکت نشینی والرو نیز عدم آمادگی کامل این بازیکن بود. در سمت مقابل نیز فرانچسکو گیدولین برای انتقام شکست در دیدار جام حذفی تیمش را بدون دی ناتاله، پینزی و دومیتزی روانه میدان کرده بود. به همین دلیل موریل به عنوان تنها مهاجم این تیم در خط حمله حضور داشته و لاتزاری بازیکن سابق فیورنتینا روی نیمکت نشسته بود.

نیمه اول با تک گل کوادرادو به سود تیم میزبان به پایان رسید. شاگردان وینچنزو مونتلا در این مسابقه برای 35 دقیقه نمایشی فوق العاده داشته و اجازه هیچ گونه کاری به بازیکنان تیم حریف نداند و سپس دقایقی را به حفظ توپ مشغول شدند. بنفش پوشان با وجود اینکه بازیکنانی چون والرو را در ترکیب نمی دیدند، با تدارک حملات پیاپی و بازی بسیار روان و زیبا، آمادگی خود را به اثبات رسانده و در نهایت نیز با یک گل برتری به رختکن رفتند. البته در صورتی که ایلیچیچ، متوس، آکوییلانی، کوادرادو و آمبروزینی بیشتر دقت می کردند شاید تعداد گل ها در این نیمه نیز افزایش پیدا می کرد ولی به هر شکل تنها گل کوادرادو که از روی یک ضربه از راه دور که پس از برخورد با مدافع حریف تغییر جهت داده بود، تعیین کننده نتیجه 45 دقیقه اول بود.

در نیمه دوم باز هم شاهد برتری ویولا بودیم و تیم اودینزه همچنان به ضد حملات دل بسته بود، اتفاقی که هرگز در این بازی رخ نداد. در این نیمه نیز توپ های زیادی روی دروازه تیم میهمان آمد ولی عملکرد خوب مدافعین و بی دقتی مهاجمان باعث از دست رفتن آنها شد. نتو یک عکس العمل استثنایی از خود نشان داد، هرچند که قبل از آن بازی متوقف شده بود ولی او موفق شد بار دیگر آمادگی خود را به رخ همگان بکشد. روی یک پاس پشت مدافعین، کوادرادو درون محوطه جریمه سرنگون شد و داور با سخاوت زیاد یک پنالتی را برای ویولا اعلام کرد. گونزالو این توپ را به گل تبدیل کرد و پس از آن بازیکنان بار دیگر به حفظ توپ مشغول شدند. متری و ولسکی به میدان رفتند و روی یک اشتباه از جوان لهستانی، فرناندس قصد ارسال توپ روی دروازه را داشت که توپ با خوش شانسی زیاد او، چرخیده و درون دروازه قرار گرفت.

اندرسون نیز در لحظات پایانی جای پیزارو را در میدان پر کرد و در نهایت فیورنتینا با ارائه یک بازی بسیار خوب و مقتدرانه موفق شد رقیب قدرتمند خود را شکست دهد. تمامی بازیکنان عملکردی عالی از خود به نمایش گذاشتند ولی کوادرادو که یک گل و یک پنالتی را برای ویولا به ارمغان آورده و یک بار نیز تیر دروازه را هدف قرار داده بود بدون شک بهترین بازیکن میدان لقب خواهد گرفت. با این نتیجه جمع امتیازات فیورنتینا به عدد 55 رسیده و اختلاف خود با تیم اینتر را به 5 امتیاز رساند. بازی بعدی بنفش پوشان در خانه هلاس ورونا و در برابر یاران لوکا تونی می باشد.


ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار (3-3-4):

نتو (7) - تومویچ (7) - دیاکیته (7) - گونزالو (7.5) - پاسکوال (6.5) - آکوییلانی (7) - پیزارو (7) - آمبروزینی (7.5) - کوادرادو (9) - ایلیچیچ (7) – متوس (7) / ولسکی (5.5) – متری (6) – اندرسون (-) / مونتلا (7)
 

نظر و نقد های کاربران
900nila
1393/01/17 - 15:03

اودنیزه تیم سختیه و تیمای حریفو خیلی اذیت می کنه ولی امیدوارم که ویولا مقتدرانه پیروز بشه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :