اخبار :: اخبار باشگاه

هدف ما تثبیت رتبه چهارم است

1685 شماره اطلاع نامه : هدف ما تثبیت رتبه چهارم است 1393/01/17 هدف ما تثبیت رتبه چهارم است اخبار باشگاه :: اخبار هدف ما تثبیت رتبه چهارم است
هدف ما تثبیت رتبه چهارم است

هدف ما تثبیت رتبه چهارم است

تثبیت رتبه چهارم جدول رده بندی سری آ با پیروزی برابر اودینزه باعث خوشحالی مونتلا شده و این مربی جوان به تمجید از عملکرد تمامی بازیکنان به خصوص کوادرادو و دیاکیته پرداخته است.
 

تیم فیورنتینا با کسب پیروزی 2-1 مقابل اودینزه توانست فاصله خود با تیم پنجم را به 5 امتیاز برساند و همچنان نیز برای رسیدن به رتبه سوم امیدوار باقی بماند. مونتلا پس از این مسابقه صحبت های زیر را مطرح کرد:

"انجام یک بازی در هر هفته به تیم کمک می کند که سریع تر، روان تر و با کیفیت تر عمل کند و تیم در نهایت به پیروزی برسد. از وضعیت تیم در جدول راضی هستیم و این پیروزی نیز برای تثبیت حضور شایسته ما در رتبه چهارم بسیار مهم بود. اودینزه نیز با وجود فشاری که روی آنها وارد کردیم عملکرد خوبی داشت و به خوبی توانست از فشار خارج شود. کوادرادو؟ به نظر من بازی بی نقصی نداشت چون او می توانست به جای زدن توپ به تیر، دومین گلش را نیز به ثمر برساند (با خنده). او می تواند در تمامی پست ها حتی دفاع کناری بازی کند، به شرط اینکه به دستورات من توجه داشته باشد."

"متوس؟ من انگیزه و سرعت بازی او را دوست دارم ولی هنوز باید در مقابل دروازه بهتر باشد. هنوز زمان زیادی برای یادگیری دارد و امروز نیز توانایی های خود را به اثبات رساند. دیاکیته؟ بازی بسیار خوبی داشت و ما می دانیم که او در قلب خط دفاعی بهتر از کناره ها می باشد. او با تمرکز بالایی بازی می کند و به سختی آن را از دست می دهد. فینال جام حذفی؟ به لحاظ منطقی باید یک برنامه ویژه تمرینی برای آن بازی داشته باشیم ولی تعداد زیاد مصدومان باعث می شود نتوانیم این کار را انجام دهیم."

"من همیشه بازی به بازی فکر می کنم، سال گذشته نیز در انتهای فصل دیدار های زیادی را بردیم و این را می دانم که هر فصل داستان مخصوص خودش را دارد. شایعات پیوستن به میلان؟ بهتر است در مورد مسائل واقعی صحبت کنیم، آینده را نمی توان با فرضیات رقم زد. روسی؟ امیدوارم او را به زودی در اختیار داشته باشیم ولی قصد خیال پردازی و عجله کردن در مورد او را نداریم. آرامش مونتلا پس از پیروزی و شکست؟ من همیشه آرام هستم ولی بعد از مسابقات همیشه خسته ام."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :