اخبار :: اخبار باشگاه

فشاری روی من نیست ؛ به زودی بار دیگر گلزنی خواهم کرد

1687 شماره اطلاع نامه : فشاری روی من نیست ؛ به زودی بار دیگر گلزنی خواهم کرد 1393/01/18 فشاری روی من نیست ؛ به زودی بار دیگر گلزنی خواهم کرد اخبار باشگاه :: اخبار فشاری روی من نیست ؛ به زودی بار دیگر گلزنی خواهم کرد
فشاری روی من نیست ؛ به زودی بار دیگر گلزنی خواهم کرد

فشاری روی من نیست ؛ به زودی بار دیگر گلزنی خواهم کرد

الساندرو متری مهاجم ویولا که این روز ها به دلیل گل نزدن های مداوم مورد انتقاد قرار گرفته و در دیدار برابر اودینزه نیز نیمکت نشین شده بود، مدعی شده هیچ فشاری از سوی کادر فنی روی او نیست و به زودی بار دیگر به روند گلزنی بازخواهد گشت.
 

بازی بسیار خوب متوس رایدر در مقابل اودینزه که با نیمکت نشینی الساندرو متری همراه بود، باعث شده تا جایگاه این مهاجم باتجربه در خطر باشد ولی با این حال متری معتقد است در وضعیت خوبی قرار دارد:

"این یک پیروزی مهم برای تیم ما بود که باعث شد جایگاه چهارمی را مستحکم تر کنیم. شخصا از بازی خودم راضی هستم ولی گل دقایق پایانی که دریافت کردیم اتفاق خوبی نبود. فینال جام حذفی؟ بازی مهمی برای تیم، باشگاه و مردم خواهد بود و این طبیعی است که حتی با وجود بیش از 20 روز تا آ زمان به این بازی فکر کنیم. با این حال باید فقط به بازی های لیگ فکر کنیم و ضمن تثبیت رتبه چهارم، در صورت امکان به فکر رسیدن به رتبه سوم نیز باشیم. وضعیت تیم؟ فعلا در شرایط خوبی قرار داریم. بازیکنان جوان واقعا همه را متعجب کرده و بازیکنان باتجربه تر نیز توانسته اند به فرم اصلی خود برسند."

"لوکا تونی؟ صادقانه بگویم از وضعیت او متعجب نیستم چون لوکا توانایی های فوق العاده ای دارد و بازیکن بسیار بزرگی است. لیگ اروپا؟ فصل خوبی بود و بازی های خوبی را انجام دادیم ولی متاسفانه با یوونتوس روبرو شدیم. با این حال با بیانکونری نیز بازی برابری را ارائه کردیم و فکر می کنم با سری بالا از رقابت ها خارج شدیم. صحبت های مونتلا؟ طبیعی است، من در زمان خاصی قرار دارم ولی همیشه تشنه گلزنی هستم. از سوی کادر فنی فشاری روی من نیست و به همین مطمئن هستم که به زودی بار دیگر به گلزنی باز خواهم گشت. تیم جوانان؟ آنها با لازیو در دیدار فینال بازی دارند و برایشان آرزوی موفقیت می کنم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :