اخبار :: اخبار باشگاه

استقبال نتو از تمدید قرارداد با فیورنتینا

1692 شماره اطلاع نامه : استقبال نتو از تمدید قرارداد با فیورنتینا 1393/01/22 استقبال نتو از تمدید قرارداد با فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار استقبال نتو از تمدید قرارداد با فیورنتینا
استقبال نتو از تمدید قرارداد با فیورنتینا

استقبال نتو از تمدید قرارداد با فیورنتینا

نوربرتو مورارا نتو سنگربان برزیلی ویولا که حالا به یکی از ارکان اصلی تیم تبدیل شده و با نمایش های خوب خود محبوبیتی را بین هواداران بدست آورده، نسبت به حضور در جام جهانی چندان خوش بین نیست ولی از تمدید قرارداد با فیورنتینا استقبال خواهد کرد.
 

این دروازه بان 24 ساله که در این فصل به گزینه شماره 1 فیورنتینا تبدیل شده، پس از شروعی نا موفق در این فصل حالا بازیکنی کلیدی برای تیم مونتلا می باشد. سنگربان سابق اتلتیکو پارانائنزه، مصاحبه خود با لا نازیونه را با پاسخ به سوالی در مورد احتمال حضور در جام جهانی آغاز کرد:

"نمی دانم و انتظار زیادی نیز در این مورد ندارم. احتمال خیلی کمی دارد که به تیم ملی دعوت شوم ولی به هر شکل تصمیم گیری با مربی می باشد. عملکرد در فیورنتینا؟ من همیشه به توانایی های خودم ایمان داشتم و این چیزی بود که من را تا اینجا آورده و از این به بعد نیز با آن ادامه خواهم داد. خرید دروازه بان جدید؟ من توجهی به این ندارم که چه کسی خواهد آمد و مثل همیشه کار خودم را انجام می دهم و تصمیم گیری را به عهده باشگاه می گذارم."

"تمدید قرارداد؟ می دانم که مدیر برنامه ام با باشگاه مذاکراتی داشته و اگر فیورنتینا خواهان تمدید قرارداد باشد، من با خوشحالی زیاد از آن استقبال خواهم کرد چون اینجا احساس فوق العاده خوبی دارم. عملکرد تیم در این فصل؟ خوشحالم که در دیدار فینال جام حذفی حضور خواهیم داشت و به خاطر مصدومان متاسفم ولی این موضوع نباید بهانه نتیجه نگرفتن ما باشد و فقط یکی از نکات منفی این فصل خواهد بود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :