اخبار :: مهمترین اخبار فوتبال ایتالیا

3 بازیکن ویولا در اردوی آتزوری ؛ برناردسکی تنها نماینده سری بی

1693 شماره اطلاع نامه : 3 بازیکن ویولا در اردوی آتزوری ؛ برناردسکی تنها نماینده سری بی 1393/01/23 3 بازیکن ویولا در اردوی آتزوری ؛ برناردسکی تنها نماینده سری بی مهمترین اخبار فوتبال ایتالیا :: اخبار 3 بازیکن ویولا در اردوی آتزوری ؛ برناردسکی تنها نماینده سری بی
3 بازیکن ویولا در اردوی آتزوری ؛ برناردسکی تنها نماینده سری بی

3 بازیکن ویولا در اردوی آتزوری ؛ برناردسکی تنها نماینده سری بی

از سوی چزاره پراندلی اسامی 42 بازیکن برای شرکت در اردوی آماده سازی تیم ملی ایتالیا پیش از حضور در جام جهانی اعلام شد. در این لیست نام مانوئل پاسکوال، آلبرتو آکوییلانی و جوزپه روسی به همراه فدریکو برناردسکی و رومولو که به طور قرضی در تیم های کروتونه و ورونا بازی می کنند نیز دیده می شود.
 

مربی تیم ملی ایتالیا قصد دارد طی روز های دوشنبه و سه شنبه وضعیت بدنی این 42 بازیکن را بررسی کرده و در نهایت در پایان فصل، بهترین نفرات را با خود به برزیل ببرد. در لیست منتشر شده، تیم فیورنتینا 3 نماینده دارد که طبق پیش بینی ها پاسکوال، آکوییلانی و روسی می باشند. ضمن اینکه رومولو هافبک قرضی ویولا در ورونا هم به دلیل درخشش در این فصل شانس حضور در این اردو را کسب کرده است. رومولو اصلیتی برزیلی دارد ولی می تواند تیم ملی ایتالیا را نیز همراهی کند. فدریکو برناردسکی ستاره تیم جوانان فیورنتینا هم که فصل استثنایی را در تیم کروتونه سپری کرده تنها بازیکن دعوت شده از سری بی می باشد.

آنتونیو کاسانو هم پس از 2 سال به تیم ملی دعوت شده و سیمونه اسکوفت 17 ساله نیز در لیست پراندلی قرار گرفته است. با این حال فرانچسکو توتی و لوکا تونی دو ستاره کهنه کار فوتبال ایتالیا در نهایت نتوانستند نظر مساعد کادر فنی را جلب کنند. این بازیکنان بر اساس زمان در اختیار بودن، به دو گروه نامساوی تقسیم شده اند که گروه اول با 28 بازیکن روز دوشنبه و گروه دوم که متشکل از بازیکنان یوونتوس، میلان و اودینزه می باشند، روز سه شنبه خود را به کادر فنی معرفی خواهند کرد. اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر می باشد:
 

گروه اول:

دروازه بان ها: باردی (لیورنو) – میرانته (پارما) – پرین (جنوا)
مدافعان: آستوری (کالیاری) – دارمیان (تورینو) – ده سیلوستری (سمپدوریا) – پالتا (پارما) – پاسکوال (فیورنتینا) – رانوکیا (اینتر)
هافبک ها: آکوییلانی (فیورنتینا) – بازلی و بوناونتورا (آتالانتا) – برناردسکی (کروتونه) – برتولاکی (جنوا) – کاندروا (لازیو) – ده روسی و فلورنزی (رم) – پارولو (پارما) – رومولو (ورونا)
مهاجمان: براردی و زازا (ساسولو) – کاسانو (پارما) – چرچی و ایموبیله (تورینو) – گابیادینی (سمپدوریا) – جیلاردینو (جنوا) – اینزینیه (ناپولی) – روسی (فیورنتینا)
 

گروه دوم:

دروازه بان ها: بوفون (یوونتوس) – اسکوفت (اودینزه)
مدافعان: آباته و دی شیلیو (میلان) – بارزالی، بونوچی و کیلینی (یوونتوس)
هافبک ها: مارکیزیو و پیرلو (یوونتوس) – مونتولیوو و پولی (میلان)
مهاجمان: بالوتلی و الشعراوی (میلان) – اوسوالدو (یوونتوس)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :