اخبار :: اخبار باشگاه

هنوز به رتبه سوم باور داریم

1697 شماره اطلاع نامه : هنوز به رتبه سوم باور داریم 1393/01/25 هنوز به رتبه سوم باور داریم اخبار باشگاه :: اخبار هنوز به رتبه سوم باور داریم
هنوز به رتبه سوم باور داریم

هنوز به رتبه سوم باور داریم

دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا معتقد است ویولا بار دیگر به قدرت اصلی خود بازگشته و می تواند در آینده ای نزدیک به دنبال اهداف بزرگ تر نیز باشد.
 

تیم فیورنتینا 9 امتیاز با تیم ناپولی در رتبه سوم جدول رده بندی سری آ فاصله دارد ولی پراده مدعی شده ویولا با تمام قدرت و تا آخرین لحظه برای رسیدن به رقابت های لیگ قهرمانان تلاش خواهد کرد:

"پیروزی مقابل ورونا؟ بازی بسیار سختی بود اما از اینکه قدرت واقعی فیورنتینا برگشته بسیار راضی و خوشحال هستیم. گل های بسیار خوبی به ثمر رساندیم و خط میانی نمایشی عالی داشت. ما تیم خوبی داریم که در این فصل با بدشانسی های زیاد روبرو شدیم ولی انجام فقط یک بازی در هر هفته باعث می شود که عملکرد بهتری داشته باشیم. در این فصل پس از یوونتوس، بیشترین بازی را تیم ما انجام داده است. کوادرادو؟ جذب او و پیشرفتش کار خوبی بود که انجام دادیم و حالا باید با اودینزه مذاکره کرده و بهترین تصمیم را برای آینده او اتخاذ کنیم."

"متری؟ گل مهمی را به ثمر رساند و فکر می کنم اعتماد به نفس مناسبی را بدست آورد. رتبه سوم؟ با وجود اینکه از سختی آن آگاه هستیم اما به آن اعتقاد داریم و تا آخر تلاش خواهیم کرد. فقط باید بهترین نمایش خود را داشته و منتظر اتفاقات باشیم. زمانی که دوره جدید را با دلاواله آغاز کردیم، از ما خواست تیمی بسازیم که فوتبالی زیبا ارائه کرده و هواداران را سرگرم کند. ما از فوتبالمان لذت می بریم و می خواهیم یک فوتبال هدفمند داشته باشیم، چیزی که در حال حاضر موفق به انجام آن شده ایم."

"مصدومان تیم؟ ما چیزی در حدود 40 میلیون یورو روی این بازیکنان سرمایه گذاری کردیم و متاسفانه در مدت زمان زیادی از فصل آنها را در اختیار نداشتیم. مطمئن باشید زمانی که مصدومان تیم آماده شوند، آینده روشن تری در انتظار ماست. روسی به سختی تمرین می کند ولی بسیار مراقب برخورد های فیزیکی است، او یک استعداد واقعی بوده و امیدواریم برای دیدار فینال آماده شود. مونتلا در فلورانس؟ او برای مدت طولانی اینجا خواهد بود. باشگاه از کار او راضی می باشد و روی او حساب ویژه ای باز کرده است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :