اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

ویولا به دنبال خرید قطعی اندرسون ؛ تاتاروزانو و بوناونتورا در راهند

1698 شماره اطلاع نامه : ویولا به دنبال خرید قطعی اندرسون ؛ تاتاروزانو و بوناونتورا در راهند 1393/01/26 ویولا به دنبال خرید قطعی اندرسون ؛ تاتاروزانو و بوناونتورا در راهند اخبار نقل و انتقالات :: اخبار ویولا به دنبال خرید قطعی اندرسون ؛ تاتاروزانو و بوناونتورا در راهند
ویولا به دنبال خرید قطعی اندرسون ؛ تاتاروزانو و بوناونتورا در راهند

ویولا به دنبال خرید قطعی اندرسون ؛ تاتاروزانو و بوناونتورا در راهند

برخی گزارش ها از ایتالیا نشان می دهد که باشگاه فیورنتینا از همین حالا مذاکرات اولیه برای خرید مالکیت کامل اندرسون از تیم منچستر یونایتد را آغاز کرده و صحبت های جدیدی نیز در مورد وضعیت جاکومو بوناونتورا و چیپرین تاتاروزانو منتشر شده است.
 

هافبک برزیلی منچستر در زمستان به طور قرضی راهی فلورانس شد و با وجود اینکه هیچ گونه صحبتی از حق مالکیت ویولا در انتهای فصل در این قرارداد وجود ندارد، اما سران باشگاه قصد دارند اطلاعاتی در مورد نحوه خرید این بازیکن 25 ساله کسب کنند. البته اندو هنوز نتوانسته جایگاه ثابتی در تیم مونتلا کسب کند ولی توانایی بالای او و همچنین سن و قمیت مناسبش که بین 5 تا 6 میلیون می باشد، باعث شده تا شایعاتی در مورد آغاز مذاکرات برای جذب وی مطرح شود. چند روز پیش نیز مطالبی عنوان شده بود که نشان از خروج قطعی اندرسون از منچستر برای فصل بعد داشت و شاید فلورانس مکان خوبی برای درخشش این ستاره برزیلی باشد.

اما دو بازیکن دیگر نیز از شانس زیادی برای پیوستن به فیورنتینا در تابستان آینده برخوردار هستند. چیپرین تاتاروزانو سنگربان تیم استوا بخارست رومانی که در زمستان شایعاتی مبنی بر امضای قراردادش با ویولا به گوش رسید و جاکومو بوناونتورا ستاره جوان تیم آتالانتا که گفته می شود یکی از اولویت های خرید فلورانسی ها در تابستان می باشد. در مورد این دو بازیکن دو مصاحبه کوتاه انجام شده که به آنها اشاره خواهیم کرد.

ویکتور پیتورکا مربی تیم ملی رومانی معتقد است، تاتاروزانو در تابستان قطعا راهی ویولا خواهد شد: "تا آنجا که من می دانم تاتاروزانو با فیورنتینا قرارداد امضا کرده و بکالی نتوانست این دروازه بان را برای ماندن متقاعد کند و او در تابستان از تیم جدا خواهد شد."

جاکوندو مارتورلی مدیر برنامه های بوناونتورا نیز نظر جالبی دارد: "تیم های زیادی برای جذب بوناونتورا ابراز علاقه کرده اند و تا امروز نیز مذاکره ای با فیورنتینا نداشته ایم. آینده این بازیکن در اختیار من نیست وگرنه مطمئنا او را به فلورانس می بردم. من به باشگاه فیورنتینا اعتماد دارم ولی من کسی نیستم که در مورد بازیکنان آتالانتا تصمیم گیری کنم. با این حال اعتقاد دارم وضعیت نقل و انتقالات فیورنتینا کاملا به شرایط خوان کوادرادو بستگی دارد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :