اخبار :: اخبار باشگاه

نظرات متفاوت رومولو و برناردسکی در مورد بازگشت به فلورانس

1700 شماره اطلاع نامه : نظرات متفاوت رومولو و برناردسکی در مورد بازگشت به فلورانس 1393/01/28 نظرات متفاوت رومولو و برناردسکی در مورد بازگشت به فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار نظرات متفاوت رومولو و برناردسکی در مورد بازگشت به فلورانس
نظرات متفاوت رومولو و برناردسکی در مورد بازگشت به فلورانس

نظرات متفاوت رومولو و برناردسکی در مورد بازگشت به فلورانس

رومولو سوزا و فدریکو برناردسکی دو ستاره تیم فیورنتینا که به طور قرضی در تیم های ورونا و کروتونه توپ می زنند و به تازگی به اردوی تیم ملی ایتالیا نیز دعوت شده اند، نظراتی متفاوت در مورد احتمال بازگشت خود به فلورانس در پایان فصل دارند.
 

رومولو که با ملیتی برزیلی راهی فوتبال ایتالیا شد، پس از دو فصل حضور در فلورانس، امسال با نظر کادر فنی برای پیدا کردن فضای بیشتر برای درخشش راهی تیم ورونا شد. تصمیمی که در نهایت نیز نتیجه مثبتی داشته و این بازیکن چند پستی موفق شد نظر چزاره پراندلی را برای شرکت در اردوی آماده سازی آتزوری جلب کند. با این حال وی هنوز نظر قطعی در مورد آینده خود ندارد:

"نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اما حالا که من در ورونا هستم و مدیر برنامه هایم با هر دو تیم فیورنتینا و ورونا صحبت خواهد کرد. فکر می کنم آینده من با تصمیم نماینده ام و مدیر ورزشی ورونا مشخص شود. من می خواهم اینجا بمانم چون ورونا چیز های زیادی را به من داده است ولی باید منتظر باشیم. حضور در تمرینات تیم ملی تجربه ای عالی بود و من احساس فوق العاده ای دارم چون همه به خوبی از من استقبال کردند. برای صحبت در مورد حضور در جام جهانی زود است و پراندلی در این مورد تصمیم می گیرد."

اما فدریکو برناردسکی دیگر بازیکنی است که توسط فیورنتینا به طور قرضی راهی سری بی شده و پس از درخشش در تیم کروتونه در میان تعجب همگان به اردوی آتزوری دعوت شد. این بازیکن 20 ساله بر خلاف رومولو از علاقه اش برای بازگشت به فلورانس در زمانی مناسب خبر داده است:

"من جوانم و نیاز به بازی کردن دارم. بازگشت به فیورنتینا و قرار گرفتن در ترکیب تیم مونتلا آرزوی من است و امیدوارم دیر یا زود این اتفاق رخ دهد. اگر فیورنتینا به من یک یک پروژه خوب با جایگاهی مناسب را پیشنهاد بدهد، قطعا خواهم ماند و این رویای من است. در غیر این صورت باز هم به تیمی دیگر خواهم رفت تا در زمانی بهتر به ویولا باز گردم چون می دانم که بازیکنان بزرگ زیادی در حال حاضر در تیم حضور دارند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :