اخبار :: اخبار باشگاه

خبر های امیدوار کننده در مورد ستارگان مصدوم ویولا

1704 شماره اطلاع نامه : خبر های امیدوار کننده در مورد ستارگان مصدوم ویولا 1393/02/02 خبر های امیدوار کننده در مورد ستارگان مصدوم ویولا اخبار باشگاه :: اخبار خبر های امیدوار کننده در مورد ستارگان مصدوم ویولا
خبر های امیدوار کننده در مورد ستارگان مصدوم ویولا

خبر های امیدوار کننده در مورد ستارگان مصدوم ویولا

بر اساس خبر های خوشحال کننده رسیده از فلورانس وضعیت جوزپه روسی، ماریو گومز و ماتی فرناندز رو به بهبودی بوده و احتمال حضور آنها در دیدار فینال جام حذفی ایتالیا در برابر ناپولی افزایش پیدا کرده است.
 

سوپر ماریو و پپیتو روسی از هفته گذشته به تمرینات گروهی بازگشتند ولی به طور کامل تحت کنترل کادر پزشکی بوده و سایر بازیکنان اجازه برخورد فیزیکی با آنها را نداشتند. اما از این هفته شرایط برای پپیتو تغییر کرده و گفته می شود این بازیکن اجازه حضور در درگیری های فیزیکی در تمرینات را کسب کرده است. این خبر به وضوح نشان از آمادگی این بازیکن برای شرکت در دیدار فینال جام حذفی دارد که کمتر از دو هفته دیگر برگزار خواهد شد.

ماریو گومز و ماتی فرناندز نیز دو بازیکن دیگر تیم هستند که مونتلا به حضور آنها در بازی مقابل ناپولی امیدوار می باشد. هر دو بازیکن مصدومیتی به مراتب جزیی تر نسبت به روسی داشتند و در روز های گذشته نیز در کنار سایر هم تیمی ها به تمرین مشغول شدند. با این حال بر خلاف روسی هنوز اجازه حضور در تمرینات تیمی را پیدا نکرده و باید چند روز دیگر نیز صبر کنند. هر سه بازیکن از مهره های کلیدی تیم های ملی کشور خود برای حضور در جام جهانی می باشند و شرکت در دیدار های پایانی فصل برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :