اخبار :: اخبار باشگاه

ابتدا بولونیا، سپس ناپولی ؛ باشگاه در فکر ورزشگاه جدید

1705 شماره اطلاع نامه : ابتدا بولونیا، سپس ناپولی ؛ باشگاه در فکر ورزشگاه جدید 1393/02/03 ابتدا بولونیا، سپس ناپولی ؛ باشگاه در فکر ورزشگاه جدید اخبار باشگاه :: اخبار ابتدا بولونیا، سپس ناپولی ؛ باشگاه در فکر ورزشگاه جدید
ابتدا بولونیا، سپس ناپولی ؛ باشگاه در فکر ورزشگاه جدید

ابتدا بولونیا، سپس ناپولی ؛ باشگاه در فکر ورزشگاه جدید

دانیله پراده از شور و هیجان زیاد مردم شهر فلورانس برای دیدار فینال جام حذفی در برابر ناپولی خبر داده ولی ساندرو منکوچی معتقد است بازیکنان باید ابتدا به بازی مقابل بولونیا و حفظ رتبه چهارمی در لیگ فکر کنند.
 

کمتر از 10 روز به دیدار فینال جام حذفی ایتالیا بین دو تیم فیورنتینا و ناپولی در ورزشگاه الیمپیکو شهر رم باقی مانده و تمامی اخبار و حواشی باشگاه نیز تحت تاثیر آن دیدار حساس قرار گرفته است. امروز در مراسم افتتاحیه فروشگاه جدید باشگاه فیورنتینا در مرکز شهر فلورانس ساندرو منکوچی و دانیله پراده صحبت هایی را برای هواداران مطرح کردند:

ساندرو منکوچی: "قبل از فکر کردن به دیدار فینال جام حذفی، من امیدوارم بازیکنان با تمرکز کامل به مصاف بولونیا بروند. ما باید از رتبه چهارم خود دفاع کنیم و در این موقع از فصل نباید دچار سردرگمی و حواس پرتی شویم، سپس به بازی با ناپولی فکر می کنیم که امیدوارم روسی و گومز نیز در آن دیدار حضور داشته باشند. هر دو تیم برای آن دیدار حدود 28 هزار نفر هوادارا در کنار خود می بینند و می توانیم روی حمایت آنها حساب کنیم. ما مصدومان زیادی داشتیم ولی دیدار فینال فقط یک بازی است و نباید خودمان را پشت بد شانسی ها مخفی کنیم. ضمن اینکه باید بدون کوادرادو به مصاف ناپولی برویم."

دانیله پراده: "هیجان زیادی در باشگاه وجود دارد و پیشرفت ما باعث گسترش نام و اعتبارمان نیز شده است. رشد بسیار خوبی داشته ایم و خانواده دلاواله نیز در فکر یک ورزشگاه جدید می باشند که می تواند دلیلی برای غرور و افتخار ما باشد. پس از سال ها اتفاقی ویژه برای تیم رخ داده و همه می خواهند در این رویداد مهم حضور داشته باشند، من نیز به شهر رم خواهم رفت. امیدوارم روسی و گومز نیز توانایی همراهی تیم را داشته باشند. ماریو در حال آماده شدن می باشد و به زودی معاینه ای دیگر خواهد داشت. دیدار با بولونیا؟ مسابقه ای برای تثبیت رتبه چهارم جدول که باید بهترین نمایش را ارائه کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :