اخبار :: اخبار باشگاه

متوس به دنبال ادامه فعالیت در فلورانس

1706 شماره اطلاع نامه : متوس به دنبال ادامه فعالیت در فلورانس 1393/02/03 متوس به دنبال ادامه فعالیت در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار متوس به دنبال ادامه فعالیت در فلورانس
متوس به دنبال ادامه فعالیت در فلورانس

متوس به دنبال ادامه فعالیت در فلورانس

متوس رایدر مهاجم برزیلی جوان تیم فیورنتینا که فصل خوبی را با بنفش پوشان پشت سر گذاشته ابراز امیدواری کرد با وجود رقابت زیاد در خط حمله ویولا، سال آینده نیز در فلورانس بماند.
 

در روز هایی که ماریو گومز و پپیتو روسی با مصدومیت دست و پنجه نرم می کردند، بار سنگین خط حمله فیورنتینا بر دوش این مهاجم جوان بود و با عملکرد بسیار عالی به خصوص در رقابت های لیگ اروپا موفق شد اعتماد کادر فنی را جلب کند. متوس جوان در مصاحبه با Radio Fiesole مطالب زیر را بیان کرده است:

"به عملکرد خودم در این فصل نمره 6.5 را می دهم. من همیشه آماده بازی کردن بوده و سعی کردم بهترین نمایش را داشته باشم. حضور در باهیا؟ تجربه ای که به من اجازه داد در کنار بازیکنان تیم اصلی تمرین کنم و برای من بسیار مهم بود. کمی دلتنگ برزیل هستم ولی در فلورانس وضعیت بسیار خوبی دارم. گلزنی در سری آ؟ تمام تلاشم را خواهم کرد تا سرانجام گلزنی کنم ولی برای این کار باید باز هم پیشرفت کنم. مونتلا؟ به من فرصت بازی و اعتماد به نفس داد و امیدوارم بهترین بازی ها را زیر نظر او انجام دهم."

"در بازی مقابل دنیپرو عملکرد خوبی داشتم و فکر کنم آن بازی سرنوشت من را تغییر داد. از پیدا کردن تداوم بازی در فیورنتینا بسیار خوشحالم. جام جهانی؟ به باهیا می روم و امیدوارم بتوانم بلیت بازی ها را بدست بیاورم. برای ما برزیلی ها جام جهانی اهمیت ویژه ای دارد و امیدوارم در آن قهرمان شویم. فینال جام حذفی؟ همه کار برای پیروزی و قهرمان شدن انجام خواهیم داد. جوزپه روسی؟ خوب است و تمرین می کند. همه ما امیدواریم که او و گومز در دیدار فینال حضور داشته باشند."

"آینده؟ من می خواهم در فلورانس بمانم. می دانم که فرصت کمی برای بازی در اختیارم قرار خواهد گرفت اما هنوز با مدیر برنامه ام در این باره صحبت نکرده ام. با همه بازیکنان رابطه بسیار خوبی دارم اما با آکوییلانی، کوادرادو، والرو و گونزالو ارتباطی عمیق تر دارم. جوزپه روسی نیز بیش از هر بازیکن دیگری من را متعجب کرد چون واقعا قدرتمند است. رویای متوس؟ درخشش در فیورنتینا و حضور در تیم ملی، من فوتبال را در 11 سالگی آغاز کردم و در 14 سالگی راهی فلورانس شدم. پست بازی؟ همیشه در کناره ها بازی کرده ام. صحبت با هواداران؟ ما امیدواریم که کاپ قهرمانی جام حذفی را به فلورانس بیاوریم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :