اخبار :: اخبار باشگاه

آمادگی 100% پپیتو برای دیدار فینال و جام جهانی

1707 شماره اطلاع نامه : آمادگی 100% پپیتو برای دیدار فینال و جام جهانی 1393/02/04 آمادگی 100% پپیتو برای دیدار فینال و جام جهانی اخبار باشگاه :: اخبار آمادگی 100% پپیتو برای دیدار فینال و جام جهانی
آمادگی 100% پپیتو برای دیدار فینال و جام جهانی

آمادگی 100% پپیتو برای دیدار فینال و جام جهانی

آندره آ پاستورلو مدیر برنامه های جوزپه روسی صحبت های بسیار امیدوار کننده و روحیه بخشی را در مورد ستاره 27 ساله ویولا مطرح کرده و حتی مدعی شده که این مهاجم گلزن توانایی 90 دقیقه بازی کردن در فینال جام حذفی را نیز دارد.
 

دوره درمانی پپیتو روسی سریع تر از چیزی که تصور می شد، سپری شده و ستاره چپ پای فیورنتینا در آستانه بازگشت به میادین می باشد. از این رو گاتزتا دلو اسپورت مصاحبه ای اختصاصی را با مدیر برنامه این بازیکن انجام داده و پاستورلو با صحبت های خوشحال کننده خود، همگان را نسبت به حضور روسی در جام جهانی امیدوار کرده است:

"استیدمن، مانتی و بونجورنو هر سه تایید کرده اند که زانوی پپیتو در سلامت 100% قرار دارد و نیازی به مدت زمان دو ماهه دیگر برای درمان نیست. البته حضور او در دیدار برابر بولونیا کمی عجولانه خواهد بود ولی غیر ممکن نیست. با این حال جوزپه آمادگی کامل برای حضور در فینال رم را دارد، سپس این به عهده مونتلا می باشد که چه مدت از او در میدان استفاده کند. هرچند که به نظر من او در حال حاضر می تواند 30 دقیقه بازی کند و حتی در دیدار فینال توانایی کامل بازی کردن را نیز دارد."

"اگر وضعیت به همین شکل ادامه پیدا کند، روسی در شرایطی بسیار بهتر از سایر بازیکنان می تواند در جام جهانی نیز حاضر شود. او از مصدمیتی طولانی تر از این هم با موفقیت بازگشته و توانست آقای گل دور رفت سری آ شود. هنوز 1 ماه و نیم تا جام جهانی باقی مانده که زمان زیادی برای آمادگی کامل روسی خواهد بود و فعلا باید به همین شکل به کار خود ادامه دهد. همه ما امیدواریم که بار دیگر به زودی او را با پیراهن فیورنتینا در میادین ببینیم و سپس با چهره ای خندان راهی برزیل شود."
 

نظر و نقد های کاربران
914باتی گل
1393/02/05 - 10:04

فورزا ویولا
فورزا روسی

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :