اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا-یوونتوس بزرگ تر از میلان-اینتر

1708 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا-یوونتوس بزرگ تر از میلان-اینتر 1393/02/05 فیورنتینا-یوونتوس بزرگ تر از میلان-اینتر اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا-یوونتوس بزرگ تر از میلان-اینتر
فیورنتینا-یوونتوس بزرگ تر از میلان-اینتر

فیورنتینا-یوونتوس بزرگ تر از میلان-اینتر

ماسیمو آمبروزینی هافبک کهنه کار ویولا ضمن ابراز رضایت و خوشحالی خود از حضور در فلورانس، مدعی شد رقابت بین فیورنتینا و یوونتوس بسیار بزرگ تر از رقابت بین دو تیم میلان و اینتر می باشد.
 

قرارداد 1 ساله آمبرو با فیورنتینا در حال اتمام می باشد ولی هنوز صحبتی از سوی هیچ کس در مورد وضعیت آینده این بازیکن مطرح نشده است. باشگاه تمامی مذاکرات برای فصل آینده را به پس از دیدار جام حذفی موکول کرده ولی آمبروزینی از تمایل خود برای ماندن در ویولا خبر داده است:

"تا امروز دوران حضور من در فیورنتینا از هر نظر مثبت بوده است. من از روز اول از بودن در اینجا خوشحال بوده و الان نیز چنین حسی دارم. فیورنتینا باید همواره در فرم خوبی قرار داشته باشد و حتی اگر بازی زیبایی نیز انجام ندهیم باید به پیروزی برسیم. اگر بتوانیم بازی ها را ببریم در آن صورت بازی نه چندان خوبمان نیز به چشم نخواهد آمد. هدف هر بازیکنی این است که بیشترین بازی ممکن را انجام دهد و حضور در فینال جام حذفی نیز اتفاقی فوق العاده خواهد بود. ما هواداران زیادی را با خود به رم می بریم که بسیار تماشایی خواهد بود."

"امیدوارم شادی و نشاط زیادی را برای تمام مردم شهر فلورانس به ارمغان بیاوریم. من نیز امیدوارم به میدان بروم ولی مهم ترین موضوع پیروزی فیورنتینا در آن دیدار است. آینده؟ من فکر کنم باشگاه از همین حالا برنامه های خود برای آینده را مشخص کرده ولی هنوز فرصت زیادی برای صحبت در این مورد وجود دارد. من همیشه گفته ام که چه چیزی را ترجیح می دهم اما در فوتبال هر دو طرف باید به توافق برسند. رقابت با یووه؟ من فکر می کنم رقابتی که در بازی دو تیم فیورنتینا و یوونتوس وجود دارد، از دیدار بین میلان و اینتر نیز بزرگ تر است."

"من اگر می توانستم، دیدار مقابل لیورپول در استانبول و در فینال لیگ قهرمانان را تکرار می کردم به خصوص اینکه من در آن بازی مصدوم بوده و فرصت بازی پیدا نکردم. مونتلا و آنچلوتی؟ مونتلا خیلی جدی تر و دقیق تر تیم را برای هر دیدار آماده می کند و از نظر من در این مورد بیشتر شبیه الگری می باشد. متری؟ او در میلان خیلی بد شانس بود و در زمان بدی به این تیم رسید. برای یک مهاجم، گلزنی همه چیز است و من او را بسیار با انگیزه می بینم. او 30 سال سن دارد و به خوبی می داند چگونه این وضعیت را پشت سر بگذارد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :