اخبار :: اخبار باشگاه

تاسف مونتلا از غیبت کوادرادو در فینال ؛ بهترین نمایش ممکن را داشتیم

1711 شماره اطلاع نامه : تاسف مونتلا از غیبت کوادرادو در فینال ؛ بهترین نمایش ممکن را داشتیم 1393/02/06 تاسف مونتلا از غیبت کوادرادو در فینال ؛ بهترین نمایش ممکن را داشتیم اخبار باشگاه :: اخبار تاسف مونتلا از غیبت کوادرادو در فینال ؛ بهترین نمایش ممکن را داشتیم
تاسف مونتلا از غیبت کوادرادو در فینال ؛ بهترین نمایش ممکن را داشتیم

تاسف مونتلا از غیبت کوادرادو در فینال ؛ بهترین نمایش ممکن را داشتیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی ارزشمند در برابر بولونیا عنوان کرد بازیکنانش بهترین نمایش ممکن را داشته اند و از غیبت برخی بازیکنان مانند کوادرادو در دیدار فینال جام حذفی ابراز تاسف کرد.
 

کارت زردی که کوادرادو در آخرین دقایق دیدار با اودینزه در مرحله نیمه نهایی جام حذفی دریافت کرد، باعث شد تا این بازیکن دیدار حساس فینال در برابر ناپولی را از دست بدهد. با این حال مونتلا معتقد است تیمش در غیاب ستارگان نیز جانشین های خوبی در اختیار دارد:

"تیم در این مسابقه بهترین بازی خود را به نمایش گذاشت و با وجود نیاز تیم حریف به پیروزی، بازیکنان خیلی خوب کار کردند. متاسفم که کوادرادو را در دیدار فینال جام حذفی در اختیار نخواهیم داشت. او در فرمی بسیار عالی قرار دارد و در پست جدید خود نیز کاملا جا افتاده است ولی ما جانشین های خوبی برای او داریم. روسی هم به تمرینات بازگشته و از نظر من برای جام جهانی به طور کامل آماده خواهد شد، هرچند که تصمیم گیری به عهده چزاره پراندلی می باشد. ما به بازی کردن بدون مهاجم عادت کرده ایم. روسی در شرایط بدنی خیلی خوبی قرار ندارد ولی او گلزن اول تیم ماست."

"با این حال ما هنوز راه حل های دیگری نیز در ذهن داریم. ایده های من برای دیدار فینال شکل گرفته و تصمیم گیری کرده ام ولی در طول یک هفته باقی مانده تا مسابقه، وضعیت بدنی و فیزیکی بازیکنان می تواند تعیین کننده باشد. من هرگز به عنوان مربی در یک فینال حضور نداشتم و با توجه به چیزی که در اختیار دارم سعی می کنم بهترین تیم ممکن را به بازی بفرستم. وضعیت روحی بازیکنان خوب است و تنها مشکل، غیبت برخی بازیکنان می باشد. دیاکتیه و وارگاس؟ دیاکیته به تیم ما قدرت لازم را بخشیده و وارگاس نیز با وجود اینکه در پست غیر تخصصی بازی می کرد، نمایش خوبی داشت."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :