اخبار :: اخبار باشگاه

وضعیت گومز رو به بهبودی ؛ نتو، والرو و گونزالو در لیست مصدومان

1715 شماره اطلاع نامه : وضعیت گومز رو به بهبودی ؛ نتو، والرو و گونزالو در لیست مصدومان 1393/02/10 وضعیت گومز رو به بهبودی ؛ نتو، والرو و گونزالو در لیست مصدومان اخبار باشگاه :: اخبار وضعیت گومز رو به بهبودی ؛ نتو، والرو و گونزالو در لیست مصدومان
وضعیت گومز رو به بهبودی ؛ نتو، والرو و گونزالو در لیست مصدومان

وضعیت گومز رو به بهبودی ؛ نتو، والرو و گونزالو در لیست مصدومان

در حالی که هر روز خبر های زیادی از بهبود وضعیت جوزپه روسی و ماریو گومز مطرح می شوند، امروز روزنامه های ایتالیایی از تمرین نکردن والرو، گونزالو و نتو با سایر بازیکنان به دلیل مصدومیت خبر دادند که باعث نگرانی در بین هواداران ویولا شده است.
 

امروز ماریو گومز در مصاحبه با روزنامه بیلد آلمان در مورد وضعیت خود مصاحبه کوتاهی را انجام داده و اعلام کرد هدف اصلی او حضور در جام جهانی می باشد: "من مطمئن هستم که تا پیش از شروع جام جهانی به آمادگی لازم دست پیدا خواهم کرد. جام جهانی همیشه بزرگ ترین هدف من می باشد و نمی خواهم بازی ها را تماشا کنم، بلکه می خواهم به هم تیمی هایم در این مسابقات برای قهرمان شدن کمک کنم." این صحبت ها نشان از آمادگی نسبی گومز دارد ولی هنوز وضعیت نهایی او برای حضور در فینال جام حذفی مشخص نیست.

اما در حالی که خبر های خوبی در مورد گومز مطرح شده، امروز توسط اسکای خبری درباره مصدومیت بورخا، گونزالو و نتو سه ستاره فیورنتینا در تمرینات منتشر شد. در صورتی که این شایعات صحت داشته باشد، احتمال حضور این سه بازیکن در دیدار فینال کاهش پیدا خواهد کرد و به جمع روسی، گومز و ماتی فرناندز که شرایط مشخصی برای بازی فینال ندارند، اضافه خواهند شد. ضمن اینکه باید به این تعداد، خوان کوادرادو را نیز اضافه کنیم که به دلیل محرومیت به طور قطع در دیدار شنبه غایبت خواهد بود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :