اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در فینال

1719 شماره اطلاع نامه : مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در فینال 1393/02/13 مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در فینال اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در فینال
مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در فینال

مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در فینال

وینچنزو مونتلا مربی جوان تیم فیورنتینا در آستانه حساس ترین بازی فصل در برابر ناپولی ضمن به یاد آوردن خاطرات خوب خود از ورزشگاه الیمپیکو شهر رم، ابراز امیدواری کرد فیورنتینای همیشگی را در فینال جام حذفی ببیند.
 

فقط یک روز تا برگزاری دیدار فینال جام حذفی باقی مانده و وینچنزو مونتلا در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه، در مورد وضعیت بازیکنان تیم صحبت کرده است:

"وضعیت نتو فردا مشخص می شود چون امروز با تیم تمرین نکرد ولی روسی به خوبی تمرین کرده و فردا حاضر خواهد بود. گونزالو به طور کامل بهبود پیدا کرده و والرو نیز بیشتر از چهارشنبه به تمرین پرداخت ولی وضعیت او نیز فردا مشخص می شود. در مورد گومز باید گفت که در واقعیت با ما تمرین می کند اما امکان استفاده از او تقریبا غیر ممکن است. می دانم که روزنامه ها چگونه از نتیجه بازی فردا در مورد یک فصل قضاوت می کنند ولی ما همچنان خوشبین هستیم."

"برای غیبت کوادرادو متاسفم ولی این موضوع نباید برای ما تبدیل به یک بهانه شود. شاید تغییرات کمی در سیستم داشته باشیم ولی نمی توان جای بازیکنی مثل او را پر کرد. ما به دنبال کسب جام هستیم و من امیدوارم همان فیورنتینای همیشگی را در میدان ببینم که در هر بازی فقط به پیروزی فکر می کند. با این حال صرف نظر از هر نتیجه ای که رقم بخورد، من امیدوارم این بازی باعث پیشرفت ما از همه جهات شود."

"دلاواله؟ او امروز با ما به ملاقات پاپ اومد، خیلی به تیم نزدیک است و این باعث رضایت و خوشحالی ما می شود. بنیتز؟ شخص خوبی است و ناپولی با او پیشرفت کرده، من برای او احترام خاصی قائل هستم و جام های زیادی را کسب کرده است. ماتی فرناندز؟ نشانه های خوبی در تمرینات از او دیدم. ورزشگاه الیمپیکو؟ این ورزشگاه مانند یک دوست برای من می باشد که خاطره های بسیار زیادی از آن دارم."
 

نظر و نقد های کاربران
918paul gilbert
1393/02/13 - 11:16

امیدوارم قهرمان بشه طرفدار فلورنس از سال 1998 ((:

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :