اخبار :: اخبار باشگاه

تقدیر بازیکنان از حمایت هواداران ؛ فصل آینده جام می گیریم

1723 شماره اطلاع نامه : تقدیر بازیکنان از حمایت هواداران ؛ فصل آینده جام می گیریم 1393/02/14 تقدیر بازیکنان از حمایت هواداران ؛ فصل آینده جام می گیریم اخبار باشگاه :: اخبار تقدیر بازیکنان از حمایت هواداران ؛ فصل آینده جام می گیریم
تقدیر بازیکنان از حمایت هواداران ؛ فصل آینده جام می گیریم

تقدیر بازیکنان از حمایت هواداران ؛ فصل آینده جام می گیریم

بازیکنان تیم فیورنتینا پس از شکست در برابر ناپولی از هواداران تیم تقدیر کرده و به آنها وعده کسب جام در فصل آینده رقابت ها را دادند.
 

دو گل زود هنگام از لورنزو اینزینیه رویای حدود 30 هزار هوادار فلورانسی که برای تشویق تیم محبوبشان راهی رم شده بودند را نقش بر آب کرد ولی حمایت همه جانبه آنها از فیورنتینا حتی پس از شکست، باعث شد تا بازیکنان ویولا به تمجید از آنها بپردازند.

دیوید پیزارو: "در 16 دقیقه ابتدایی خودمان را گم کرده بودیم ولی پس از گل دوم توانستیم به بازی برگردیم. ما برای پیروزی همه کار کردیم و موقعیت گلی که ایلیچیچ داشت، می توانست سرنوشت بازی را تغییر دهد. اتفاقات ابتدای مسابقه؟ این چیز ها فقط در ایتالیا رخ می دهد. فصل فیورنتینا؟ ما فصلی بدون ستارگان اصلی خود را پشت سر گذاشتیم ولی با این حال با تمامی تیم های بزرگ در یک سطح روبرو شدیم. آینده؟ من اینجا راحت هستم. فلورانس فضایی منحصر به فرد داشته و من خودم را متعلق به آنها می دانم، می خواهم در اینجا بمانم."

مانوئل پاسکوال: "به تیم ناپولی تبریک می گویم چون کار بزرگی را انجام دادند. من برای هواداران ناراحتم چون نتوانستیم جام را به آنها هدیه کنیم. با تیم قدرتمندی روبرو شدیم که خیلی زود ما را تحت فشار قرار داد و حالا باید برای تثبیت رتبه چهارم جدول رقابت تلاش کنیم تا در لیگ اروپا بازی مقدماتی نداشته باشیم. اتفاقات ابتدای بازی؟ برای اتفاقاتی که رخ داد واقعا متاسفم. روسی؟ با آغوش گرم پذیرای او هستیم و همگی به او کمک خواهیم کرد."

گونزالو رودریگز: "بازی کردن در چنین شرایطی در ابتدای بازی برای ما بسیار سخت بود و ناپولی هم با استفاده از آن موفق شد ما را تحت فشار قرار دهد. ما می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم و نمایش بسیار خوبی نیز داشتیم ولی اگر نتوانیم گل بزنیم، نمی توانیم ببریم. از هوادارانی که برای حمایت ما آمده بودند تشکر می کنم و متاسفم که نتوانستیم جام را برای آنها به ارمغان بیاوریم اما فصل آینده این جام را به فلورانس خواهیم آورد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :