اخبار :: اخبار باشگاه

انتقادی به عملکرد بازیکنان نداریم ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت

1724 شماره اطلاع نامه : انتقادی به عملکرد بازیکنان نداریم ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت 1393/02/15 انتقادی به عملکرد بازیکنان نداریم ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت اخبار باشگاه :: اخبار انتقادی به عملکرد بازیکنان نداریم ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت
انتقادی به عملکرد بازیکنان نداریم ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت

انتقادی به عملکرد بازیکنان نداریم ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت

برادران دلاواله مالکان و روسای باشگاه فیورنتینا نیز همانند مربی و بازیکنان تیم به تمجید از هواداران تیم پرداخته و مدعی شدند تیمی قدرتمند تر را برای فصل آینده رقابت ها خواهند ساخت.
 

دیگو و آندره آ دلاواله شب گذشته بازی تیمشان در برابر ناپولی را از نزدیک مشاهده کرده و پس از آن مصاحبه های جداگانه ای را انجام دادند. آنها خواستار قهرمانی با فیورنتینا در یک رقابت کاملا جوانمردانه و بدون از خشونت هستند.

دیگو دلاواله: "شب تلخی بود چون بازی بسیار خوبی را انجام دادیم. فینال برزگی بود و من مطمئنم که سال آینده ما قهرمان خواهیم شد. احتمال لغو بازی؟ ما نمی توانستیم خواستار لغو دیداری شویم که 60 هزار هوادارا مشتاق برای تماشای آن به ورزشگاه آمده بودند. ما باید به مردم توضیح بدهیم که فوتبال ورزشی برای سرگرمی و لذت بردن می باشد. هواداران فیورنتینا همیشه بدون هیچ مشکلی حمایت خودشان از تیم را در هر شرایطی نشان داده اند. ما می خواهیم در یک بازی جوانمردانه به پیروزی برسیم. پروژه باشگاه با آندره آ (دلاواله) ادامه پیدا خواهد کرد. روسی؟ بسیار خوشحالم که او را در میدان دیدم و امیدوارم برای تیم ملی خوب کار کند."

آندره آ دلاواله: "من نمی توانم انتقادی نسبت به عملکرد بازیکنان داشته باشیم و ما با سری بالا زمین را ترک کردیم. ما مدتی است که در رتبه های بالای جدول خودمان را قرار داده ایم و با اضافه کردن چند بازیکن جدید می توانیم در سال آینده برای رسیدن به لیگ قهرمانان رقابت کنیم. ایلیچیچ؟ اشتباه بسیار بدی بود ولی ما باید با آن کنار بیاییم و نمی توانیم او را مقصر شکست بدانیم. شاید اگر کوادرادو را در ترکیب داشتیم این بازی را می بردیم و باید خیلی زود با اودینزه برای او توافق کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :