اخبار :: اخبار باشگاه

روسی به دنبال اثبات آمادگی برای حضور در آتزوری

1729 شماره اطلاع نامه : روسی به دنبال اثبات آمادگی برای حضور در آتزوری 1393/02/18 روسی به دنبال اثبات آمادگی برای حضور در آتزوری اخبار باشگاه :: اخبار روسی به دنبال اثبات آمادگی برای حضور در آتزوری
روسی به دنبال اثبات آمادگی برای حضور در آتزوری

روسی به دنبال اثبات آمادگی برای حضور در آتزوری

جوزپه روسی ستاره گلزن تیم فیورنتینا معتقد است هر کاری برای اثبات شایستگی هایش برای حضور در جام جهانی انجام خواهد داد. این بازیکن فقط دو بازی فرصت دارد تا با نشان دادن آمادگی خود به چزاره پراندلی، راهی برزیل شود.
 

پس از 4 ماه مصدومیت سخت، روز شنبه و در جریان دیدار دو فیورنتینا و ناپولی، پپیتو روسی بار دیگر به میدان بازگشت ولی حضور موفقیت آمیزی نداشت. با این حال این بازیکن در برابر ساسولو هم دقایقی وارد میدان شده و با عملکرد خوب و به ثمر رساندن یک گل، همه را تحت تاثیر قرار داد. حالا دو بازی با لیورنو و تورینو باقی مانده تا آمادگی روسی به همگان اثبات شود:

"ماه های بسیار سختی را پشت سر گذاشتم. من خیلی زیاد با دکتر بونجورنو کار کردم و در این بین حمایت خانواده و تیم نیز به من کمک زیادی کرد، من باید از همه آنها تشکر کنم. من هرگز از چیزی نترسیدم، میل و علاقه زیاد برای بازگشت با قدرت بیشتر به میادین بیشتر از ترس به من کمک کرد و فقط متاسفم که نتوانستم 4 ماه ابتدایی فوق العاده را ادامه دهم. گل مقابل ساسولو؟ خیلی خوب بود ولی متاسفانه دومین گل تیم ما بود در حالی که ساسولو 4 گل زده بود. مانند همیشه گل را به پدرم، خانواده ام و هواداران حاضر در ورزشگاه که همیشه من را حمایت کرده اند، تقدیم کردم."

"تیم ملی؟ من نیاز به بازی کردن دارم و باید نشان دهم که در فرم خوبی قرار داشته و از توانایی های لازم برای کمک کردن به تیم برخوردارم. من به تیم ملی فکر می کنم ولی هنوز باید در فیورنتینا عملکرد خوبی داشته باشم. ابتدا باید رتبه سوم را تثبیت کرده و در هفته آخر نیز در مقابل هواداران خودی، فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم. من آماده ام که در هر دو بازی باقی مانده به میدان بروم، زانوی من نیز کاملا خوب است هرچند که هنوز جای بهبودی بیشتر وجود دارد ولی مربی در مورد بازی کردن من تصمیم خواهد گرفت."

"به نظر من تیم ما همین حالا نیز ترکیب بسیار قدرتمندی را در اختیار دارد و فقط با بدشانسی هایی چون مصدومیت گومز و یا محرومیت 4 جلسه ای والرو روبرو شدیم. من به این تیم و چیزی که تا الان به آن رسیده افتخار می کنم. گومز؟ من امیدوارم پیش از پایان فصل فرصت بازی کردن مجدد در کنار او را پیدا کنم. او یک قهرمان است و هر کاری برای بازی کردن انجام می دهد. آقای گل سری آ؟ امیدوارم چیرو ایموبیله به این عنوان برسد چون یک ایتالیایی است."

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :