اخبار :: اخبار باشگاه

بازگشت گومز به ترکیب ویولا همزمان با خروج از تیم ملی

1730 شماره اطلاع نامه : بازگشت گومز به ترکیب ویولا همزمان با خروج از تیم ملی 1393/02/18 بازگشت گومز به ترکیب ویولا همزمان با خروج از تیم ملی اخبار باشگاه :: اخبار بازگشت گومز به ترکیب ویولا همزمان با خروج از تیم ملی
بازگشت گومز به ترکیب ویولا همزمان با خروج از تیم ملی

بازگشت گومز به ترکیب ویولا همزمان با خروج از تیم ملی

پس از گلزنی جوزپه روسی در بازی مقابل ساسولو، حالا بازگشت ماریو گومز به تمرینات گروهی فیورنتینا دیگر خبر خوشحال کننده این هفته برای فلورانسی ها می باشد. هرچند که حذف سوپر ماریو از لیست نفرات تیم ملی آلمان از جام جهانی، از شیرینی این اتفاق کم کرد.
 

با وجود اینکه گفته می شد مصدومیت سوپر ماریو زود تر از پپیتو به پایان می رسد ولی این بازیکن نه تنها در برابر ناپولی در فینال جام حذفی، بلکه در بازی مقابل ساسولو نیز فرصت حضور در بین نفرات تیم را پیدا نکرد. اما روز گذشته خبر خوبی به طرفداران فیورنتینا داده شد، گومز در تمرینات دیروز به طور کامل در کنار سایر هم تیمی ها به فعالیت مشغول شده و به دویدن، شوت زدن و درگیر شدن در میدان با سایر بازیکنان پرداخت که نشان از آمادگی کامل او دارد.

بدین ترتیب گومز تمامی شرایط لازم برای دعوت شدن به بازی مقابل لیورنو را دارد و مونتلا باید در مورد تعداد دقایق بازی کردن او در برابر این تیم انتهای جدولی تصمیم گیری کند. این در حالی است که روسی می تواند از اولین دقیقه به مصاف لیورنو برود و در صورتی که همه چیز به خوبی پیش برود می توان منتظر حضور زوج رویایی و بد شانس ویولا در آخرین هفته لیگ در فلورانس و در برابر تورینو از ابتدای مسابقه باشیم. اتفاقی که پس از هفته سوم رقابت های این فصل هرگز رخ نداده است.

اما در کنار این خبر خوشحال کننده، امروز خبر ناراحت کننده ای نیز برای مهاجم آلمانی فیورنتینا منتشر شد. یواخیم لو مربی تیم ملی آلمان اسامی 30 بازیکن را برای اردوی ابتدایی ژرمن ها پیش از برگزاری رقابت های جام جهانی اعلام کرد که در میان نفرات دعوت شده تنها 2 مهاجم دیده می شوند و اثری از سوپر ماریو در این لیست نیست. میروسلاو کلوزه و کوین وولاند نفراتی هستند که نظر لو را جلب کرده اند.

این در حالی است که نفراتی چون سامی خدیرا و میرو کلوزه هم که مدت زیادی دور از میادین بوده اند، در لیست لو حضور دارند و فقط گومز از سفر به برزیل باز مانده است. روز گذشته نیز اسامی بازیکنان تیم ملی برزیل اعلام شد و مطابق انتظار نتو با وجود درخشش در این فصل جایی در ترکیب زرد پوشان میزبان پیدا نکرد. آلیاندرو سابیا مربی تیم ملی آرژانتین نیز نظر مثبتی روی گونزالو نداشته و نباید منتظر دعوت از او باشیم.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :