اخبار :: اخبار باشگاه

شایسته کسب رتبه چهارم بودیم ؛ با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام

1735 شماره اطلاع نامه : شایسته کسب رتبه چهارم بودیم ؛ با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام 1393/02/22 شایسته کسب رتبه چهارم بودیم ؛ با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام اخبار باشگاه :: اخبار شایسته کسب رتبه چهارم بودیم ؛ با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام
شایسته کسب رتبه چهارم بودیم ؛ با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام

شایسته کسب رتبه چهارم بودیم ؛ با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام

پیروزی در برابر لیورنو به منزله تثبیت رتبه چهارمی جدول برای فیورنتینا بود و همین مسئله سبب شده تا وینچنزو مونتلا به تمجید از شاگردانش پرداخته و آنها را شایسته کسب این عنوان بداند. مونتلا بار دیگر در مورد نیاز به تقویت تیم در تابستان آینده نیز صحبت کرده است.
 

در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت های این فصل سری آ، تیم فیورنتینا با حفظ فاصله 4 امیتازی با تیم اینتر موفق شد رتبه چهارم را تصاحب کند. رتبه ای که از نظر مونتلا با تلاش فراوان بدست آمده و البته شاگردانش شایسته کسب آن بوده اند:

"بازی سختی بود و تیم حریف به خوبی تمامی فضا های ما را بسته بود که باعث کند شدن روند بازی شده بود. ما شایسته کسب رتبه چهارم بودیم و این موفقیت با تلاش بسیار زیادی به دست آمد. فکر نمی کنم بیشتر از این می توانستیم از این تیم انتظار داشته باشیم و فصل فوق العاده خوبی را سپری کردیم. من می خواهم در فیورنتینا بمانم ولی برای رسیدن به هدف های بزرگ تر، نیاز به افزایش کیفیت ترکیب خود داریم. به بازیکنان بزرگی نیاز داریم که با قیمت های کم نمی توان آنها را خریداری کرد. بدون شک تیم هایی مثل میلان و اینتر در فصل آینده تقویت می شوند و ما نیز باید این کار را انجام دهیم. من این مسائل را مطرح می کنم چون وظیفه من همین است."

"بار ها اعلام کرده ام که آینده من در فیورنتینا خواهد بود و با هیچ تیم دیگری نیز مذاکره نکرده ام. در صورتی که بازیکن با کیفیت در اختیار داشته باشیم، می توانیم پیشرفت کنیم، در غیر این صورت این امر ممکن نخواهد بود. بازیکنان مورد نیاز؟ فعلا می خواهیم از کسب رتبه چهارم جدول لذت ببریم و در موقع مناسب در این مورد صحبت خواهیم کرد. روسی؟ یک بازیکن فوق العاده که متاسفانه مصدوم شد. امیدوارم او را در فصل آینده به طور کامل در اختیار داشته باشیم. او برای رفتن به جام جهانی رقابت می کند و من هم اگر جای پراندلی بودم، کار سختی برای تصمیم گیری داشتم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :