اخبار :: اخبار باشگاه

افزایش شایعات پیرامون وضعیت مونتلا ؛ تا زمانی که باشگاه بخواهد، می مانم

1737 شماره اطلاع نامه : افزایش شایعات پیرامون وضعیت مونتلا ؛ تا زمانی که باشگاه بخواهد، می مانم 1393/02/23 افزایش شایعات پیرامون وضعیت مونتلا ؛ تا زمانی که باشگاه بخواهد، می مانم اخبار باشگاه :: اخبار افزایش شایعات پیرامون وضعیت مونتلا ؛ تا زمانی که باشگاه بخواهد، می مانم
افزایش شایعات پیرامون وضعیت مونتلا ؛ تا زمانی که باشگاه بخواهد، می مانم

افزایش شایعات پیرامون وضعیت مونتلا ؛ تا زمانی که باشگاه بخواهد، می مانم

وینچنزو مونتلا معتقد است تا زمانی که باشگاه خواهان حضور او باشد در فیورنتینا می ماند ولی آینده کاری این مربی جوان بر خلاف گفته هایش روز به روز مبهم تر می شود.
 

در هفته های اخیر مصاحبه های زیادی از مونتلا مطرح شده که نشان از علاقه این مربی به ادامه فعالیت در فلورانس دارد ولی صحبت هایی که وی در مورد نیاز باشگاه به تقویت و خرید بازیکنان بزرگ در تابستان منتشر شده، باعث شده تا بسیاری از خبرگزاری ها از خروج احتمالی مونتلا خبر بدهند. مهاجم سابق رم شب گذشته در مصاحبه ای با اسکای اسپورت بار دیگر بر علاقه خود برای ماندن در فیورنتینا تاکید کرد:

"روسی در جام جهانی؟ نمی دانم، جام جهانی تورنمنت بسیار سختی است و برای حضور در آن باید در وضعیت بسیار عالی قرار داشته باشید. فصل سختی را بدون روسی و گومز پشت سر گذاشتیم و از تابستان گذشته رویای این را داریم که هر دو بازیکن را با هم در زمین داشته باشیم. روی کاغذ اگر آنها را در اختیار داشتیم، امتیازات بیشتری را بدست می آوردیم ولی نمی دانم چه تغییری در رتبه تیم در جدول ایجاد می شد. مهم این است که آنها را برای فصل آینده با انگیزه در اختیار داشته باشیم. من از رتبه چهارم بسیار خوشحالم و فکر می کنم تیم بیشتر از توان خود در این فصل به نمایش گذاشت."

"آینده کاری؟ در مورد آینده من صحبت های زیادی مطرح شده است. من بدون شک مربی فیورنتینا خواهم بود تا زمانی که کسی خلاف این موضوع را مطرح کند ولی ما نیاز داریم که تقویت شویم. صحبت های من از روی صداقت و احساس وظیفه بود چون من به دنبال پیشرفت تیم هستم. من هم باید پیشرفت کنم چون هنوز خیلی جوان هستم. تجربه فاکتور مهم تری نسبت به دانش می باشد، من اشتباهاتی داشتم ولی مهم یادگیری است. خرید اندرسون و بازی نکردن او؟ چون ما به بازیکنی در تیم نیاز داشتیم که بازی نکند (با خنده)."

اما با وجود این صحبت ها، محافل ورزشی ایتالیا امروز از خروج مونتلا و مذاکره پراده با چند مربی از جمله روبرتو دونادونی و اوزبیو دی فرانچسکو خبر داده اند. لازم به ذکر است که در قرارداد مونتلا بندی وجود دارد که مبلغ آزادی این مربی جوان را 6 میلیون اعلام کرده و در صورتی که تیم های خواهان مونتلا، این مبلغ را حداکثر تا تاریخ 20 می (1 هفته دیگر) که در قرارداد به آن ذکر شده پرداخت کنند، می توانند این مربی را به خدمت بگیرند. به هر شکل باید منتظر عکس العمل سران باشگاه به شایعات مطرح شده باشیم.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :